Jump to content
nesquik

Kaučuk B42 marinemaster

Recommended Posts

Díky, tak holt definitivně přijímám že jsem kopyto a jdu k hodináři, se nedá nic dělat:-)  Aspoň vim, že tah tam dám kdykoli - na ten mam kliku, aspoň něco:-)

u mna tah aj obe gumky uplne v pohode (v gumke treba vybrat tu kovovu trubku a dat tam stezejku bez toho), ale s kozenym to mam tiez tak nachuja... proste ne a ne to trafit, chce to zatlacit ten medzikus riadne smerom k hodinkam a zaroven spravne nastavenu stezejku tlacit do druhej diery v nozicke... nakoniec sa podarilo, ale spotil som sa riadne a niekedy som mal pocit, ze si spravim z hodiniek vajce :mummy:

No přesně tenhle problém mám s tou gumou, nemůžu to prostě naštelovat aby to zapadlo do té "rýhy" a zároveň do druhé dirky, nicméně teda myslíš vyndat tu kovovou trubičku, to mě nenapadlo. Akorát si řikám, jestli se to pak třeba snadněji nepřetrhne nebo tak něco.

nicméně teda myslíš vyndat tu kovovou trubičku, to mě nenapadlo.

Jde to i s tim, vem si den dovolený a směle do toho. Dal jsem to i já, po x hodinách.

Jde to i s tim, vem si den dovolený a směle do toho. Dal jsem to i já, po x hodinách.

Jo, taky na to rad vzpominam. Bylo to jak s Lakatosem.

Tak když jsem ten silikon nandaval tohle léto, tak už to šlo, ty problémy byly způsobeny asi hlavně tim, že byl zcela novej. Takhle trochu jetej už šel (sice blbě, ale přece) :-)

Jirko, mel ses ozvat, poradil bych, i kdyz spis jen radou, protoze jsem toto absolvoval nekolikrat :-)).

Jirko, mel ses ozvat, poradil bych, i kdyz spis jen radou, protoze jsem toto absolvoval nekolikrat :-)).

A poradis nebo budes jen provokovat? :)

A poradis nebo budes jen provokovat? :)

Chce to jen trpelivost a trochu cviku, ale to je tak vseobevne znamo, ze je to spis provokace nez rada :-).

Jakou máte zkušenost s gumou na Fortisech. Mám už 3 černý. Pokaždé začne praskat na bocích. Je zajímavé že ostatní barvy mi to nedělají. Mám ještě bílý a oranžový a ty drží. To je zvláštní, ne?

Mám všechny barvy a zatím se nic neděje

Je pravda že černá guma je méně ohebná než bílá. Ostatní mám v trezoru tak nemohu porovnat modrou a oranžovou. 56bc3281b57ae9336da8601696a5b4f3.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Potřeboval bych poradit. Mám B42 Cosmonaut v chronu a dnes mi přišel silikon,ale když jej nasadím,tak je jako by utopený pod okrajem nožek. Co jsem se díval na net,tak šroubky jsou v nožkách u horní oblinky,já je mám spíše uprostřed.  Kde je chyba,mám nějaký starší typ pouzdra?

Na netu jsem našel toto,jedná se tedy asi o starší typ pouzdra?

post-4208-0-11126600-1587052549_thumb.jpg

Ahoj, když jsem scháněl tah na B-42 všiml jsem si, že Fortis dělá dva druhy pouzder. Na Spacematiky je jíný tah. Mají takový jiný ¨nožičky¨.

Kde jsi kupoval ten silikon?