Přejít na obsah

Podezřelé nabídky na odkup hodinek


filo-boxer

Doporučené příspěvky

oni vam ten sek aj skutovcne poslu ale je falosny..vacsinou sa jedna o sek BNP paribas..raz som riesil takto motorku...a zaujimal sa o tento pripad aj interpol..vacsinou si ulozte mailovu komunikaciu inak neotravuju uz potom..ja osobne som pri takomto vysetrovani pomahal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sek moze chlapec poslat kludne aj pravy..problem je, ked nie je kryty :-)

 

inak myslim, ze v ramci CR/SR im na tento sekovy podvod vela ludi nenaskace, kedze nechat si preplatit v nasich koncinach sek (kryty samozrejme) je uloha hodna supermana. v inych krajinach to je uz ina kava, kedze tam je platba sekom bezna zalezitost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....."podvodní nabízeči "zde ty šeky už i alternují nabídkou platby v CHF,.....celkem bych mne ten průběh transakce zajímal,......zejména ta pasáž toho osobního kontaktu.........či "knockautu" ? 

jesti se mi ještě ozvou tak tě na průběh transakce pak pozvu. bude sranda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně takhle kupuju auto, lagunu za super cenu - bohužel ji musí prodat za smutných okolností...

 

 

 

Dobrý den,

 

Vozidlo je stále na prodej za tuto cenu. Je v dobrém stavu, nemá žádné technické poškození, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady. Dodává se se všemi originálními klíči, manuály, deník údržby, zimní pneumatiky a všechny dokumenty. Vůz byl mého bratra, který žil v České republice, můj bratr zemřel při strašné nehodě motocyklu. Jsem velmi smutný, že bolest je velmi velký pro mě, to byl můj jediný bratr a já ho milovala moc.Bydlím ve Skotsku, Glasgow a auto je se mnou. Jeho manželka mi dal auto prodat, protože ona se stěhovala u mě doma a ona se nemůže použít tady ve Skotsku, protože zde auta mají volant na pravé straně. Ona nechce zbohatnout na smrti mého bratra tak, že je důvod, proč jsem dal za nízkou cenu. Vůz je česká značka, stejně papíry a desky, má všechny zaplacené daně, a nyní všechny papíry a dokumenty jsou na mé jméno, pokud si chcete koupit to není žádný problém, protože pošlu auto ve vašem zemi a já budu platit za přepravu daní. Pro více informací počkám mě kontaktovat brzy.

 

Děkuji vám!

 

Martin

 

PS: Jsem velmi líto mé špatné češtině, pokud umíte anglicky to bude lepší pro mě.

 

Odepsal jsem mu, tak uvidíme, jak to dopadne...chudák bratr měl těch aut tak 10, které teď všechny vystavil :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš mu, že máš shodou okolností příští týden cestu do Glasgow a že můžete obchod uzavřít na místě. Vaše komunikace v tu ránu umře. Vyzkoušené.

Potvrzuji ...!

anebo  ti ještě napíše lámanou skoročeštinou, ať peníze pošleš do banky do Ghany...

;-)

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud by vám někdo nabízel tyto Breitling for Bentley https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413384752060064&set=a.124371174294758.20991.100001656297287&type=1&theater , poslušně hlásím, že se mi ztratily, odměna 10.000,- za tip vedoucí k jejich získání zpět. Mají (z rubu mírně prodrbaný) hnědý kožený řemínek s bílým prošitím. Děkuji. Zbyněk - tel 725 349 038

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kupec

Pokud by vám někdo nabízel tyto Breitling for Bentley https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413384752060064&set=a.124371174294758.20991.100001656297287&type=1&theater , poslušně hlásím, že se mi ztratily, odměna 10.000,- za tip vedoucí k jejich získání zpět. Mají (z rubu mírně prodrbaný) hnědý kožený řemínek s bílým prošitím. Děkuji. Zbyněk - tel 725 349 038

Ešte by možno pomohlo výrobné číslo, keby si sem napísal.......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nigéria :D

Ach Bože, to je v tom tragikomické, že stále im to "ide" a sú ľudia, ktorý im naletia..Jeden starší český pán takto naletel a poslal 50melónov, a keď zistil, že bol oklamaný zastrelil nigérijského veľvyslanca a potom aj seba. Sú aj taký, ktorý sa tam vybrali za svojim úsporami, no žiaľ bola to ich posledná cesta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...