Přejít na obsah

Breitling SuperOcean 44


Nice.j

Doporučené příspěvky

Krásný den pánové,

 

v posledních měsících mi někteří z vás na mé inzeráty nabízeli množství béček a já pořád nevěděl zda koupit nebo ne. Říkal jsme si, že sice ušetřím v mnoha případech dost peněz, na druhou stranu jsem si chtěl koupit první Breitlingy na který jsem 24 let čekal a vydělal sám bez pomoci. To přece jen už chtělo zažít ten pocit, kdy vám podají ruku a řeknou vítejte v klubu Breitling. Včera jsme se ženou zavítali do Auparku v Bratislavě a začali se dívat na několik béček až se mi neskutečně zalíbil model Breitling SuperOcean 44 s vodotěsností 2000m. Původní cenu 2990? mi velice ochotná paní prodavačka upravila při platbě v hotovosti na sympatických 2660?, na což jsem po pohledu na manželku a očním kontaktu říkajícím "kup si je miláčku" vyrazil do bankomatu. Poté již následovalo 15 minutové školení, při kterém mi paní prodavačka vysvětlila skutečně vše a vzhledem k tomu že pouze šnorchluji a hodinky obsahují Héliový ventil, dostal jsme i menší lekci z potápění :-). Názor na samotné hodinky raději zatím nepíšu protože jsem na béčka přešel z fashion hodinek Gant, proto vím, že vše co bych nyní napsal by byla jen chvála způsobena tím, že jsme se dnes nemohl ani dospat až si je dám na ruku. Chlapci děkuju všem za rady okolo béček a za inzertní nabídky a přikládám fotky. Děkuju a vážím si všeho co mi chronomag dal, i když jsme příliš nepsal, raději jsem četl a zajímal se o názory zkušených.

 

 

 

 

 

post-26647-0-68656100-1368341546_thumb.jpg

post-26647-0-61143400-1368342027_thumb.jpg

post-26647-0-79027500-1368342060_thumb.jpg

post-26647-0-31620400-1368342100_thumb.jpg

post-26647-0-44135300-1368342133_thumb.jpg

post-26647-0-68466100-1368342178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkná barevná kombinace a rozměr 44 Ti sedne na ruku úplně parádně.Budu velmi rád podělíš-li se v budoucnu s námi o zkušenosti s použitou úpravou povrchu lunety,vždy mě velmi zajímalo,co vydrží.Jinak Ti samozřejmě gratuluji k parádním béčkám a přeji dlouhodobou spokojenost,vlákno by se spíše hodilo do Pochlubte se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju všem chlapi. Nespal jsme s nima protože se o ně bojím :-) ale to je asi o zvyku, takže v posteli mít strach nemusím?  Jinak na tah je plánuji časem dát ale chci se zeptat, jsem skutečně nováček jak jsme již psal. Je možné si pak tah a kaučuk měnit sám doma nebo musím kvůli výměně do hodinářství? Jinak jsou kupované v G-Watch v Aupark a měli tam teď akci -30% na troje konkrétní hodinky s tím, že cena byla z 5000? na 3000?, ale ani jedny se mě nelíbili. To píšu spíše pro Bratislavčany co nad B uvažůjí, ať si tam zajdou podívat, třeba jim padnou do oka a ušetří 30%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemonultimate: Děkuju moc, á jsme právě vždy chtěl nějaké klasické chnography s tím, že budou mít tři nebo dva další ciferníčky. Jenže cokoli většího než 44mm se mi na ruku prostě nehodí i když mám dva metry. Problém je v tom, že včera jsme měl poprvé na ruce 44mm (superocean) s dalšíma ciferníkama a sama paní mi řekla ať se toho neleknu, že u takto malých hodinek jsou šíleně vysoké a skutečně za A, přišlo mě že jsou extra vysoké a za B, což je hlavní, mi přišli ty ciferníčky šíleně malinkatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, děkuju moc :-) jinak cena tahů mě překvapila, nevím zdaj e to jen tady tak nebo všude ale bylo mi řečeno, že na tento model stojí kolem 150? (jak který model). Jinak servis je ve Vídni a fakt musím říct aniž bych chtěl dělat reklamu, že jednání jsem zatím stejné zažil jen u LV ve Vídni při nákupu kabelky pro ženu, takové jak v G-watch. Ale tak to je asi možná stejné i u Dušáka nebo tak, ale je fakt na dobré úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, děkuju moc :-) jinak cena tahů mě překvapila, nevím zdaj e to jen tady tak nebo všude ale bylo mi řečeno, že na tento model stojí kolem 150? (jak který model). Jinak servis je ve Vídni a fakt musím říct aniž bych chtěl dělat reklamu, že jednání jsem zatím stejné zažil jen u LV ve Vídni při nákupu kabelky pro ženu, takové jak v G-watch. Ale tak to je asi možná stejné i u Dušáka nebo tak, ale je fakt na dobré úrovni.

gratuluji pane, vkus výborný, i ten řemen se mi k nim líbí, nicměně pro styk hodinek s vodou bude tak jako tak později nezbytné zakoupit buď silikon nebo nerez tah. Jak píší ostatní přede mnou, bude to pro tebe znamenat dvoje designově různé hodinky.

 

P.S. Umím si představit ten pocit, kdy se po 24 letech snahy a čekání octly na tvé pazouře! Hodně štěstí!

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem strašně moc děkuju, fakt jsem si tím splnil jeden sen. Jinak Frostie mě je 24 :-) ja to nešťastně napsal :-). Chci se tě prosím tě zeptat s tím silikonem nebo nerezem, ta pogumovaná kůže tedy není moc vhodná do vody? Myslím na šnorchlování a tak, protože to mě baví. Děkuju za odpověď, jsem fakt nováček. Ještě se chci zeptat náhodou ty Breitling DVD letecké se dají někde sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nebudou dávat na potápky s WR 2000 něco s čím nelze do vody.Hlavně si s ničím nedělej starosti,život je i tak dost komplikovanej.Až si koupíš tah,už ho nesundáš.Tomuhle řemenu se ve vodě také nic moc nestane,jen počítej s potřebou jeho vysušení.Ale jak říkám,hlavně žádný starosti,jinak si vytvoříš limity a hodinky si pořádně neužiješ.A tahle řada béček jsou potápky,tak jim dej zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem strašně moc děkuju, fakt jsem si tím splnil jeden sen. Jinak Frostie mě je 24 :-) ja to nešťastně napsal :-). Chci se tě prosím tě zeptat s tím silikonem nebo nerezem, ta pogumovaná kůže tedy není moc vhodná do vody? Myslím na šnorchlování a tak, protože to mě baví. Děkuju za odpověď, jsem fakt nováček. Ještě se chci zeptat náhodou ty Breitling DVD letecké se dají někde sehnat?

Myslel jsem to tak, že silikon nebo tah je do vody 1000x vhodnější, než co tam máš teď. Jinak viz Daemonultimate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se s dovolením vrátím k té lunetě.Zatím mám informace,že žádné záruční reklamace ve zvýšeném počtu neevidují,jen jeden zákazník si polil lunetu nějakým rozpouštědlem a to se samo projevilo.Byl jsem ujištěn,že co se týká reklamací Breitling jsou velmi vstřícní a nic není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...