Přejít na obsah

kloubik

Doporučené příspěvky

Na blogu wornandwound.com vysla recenze docela pekneho modelu Orient.

 

Case:  Stainless Steel
Movement: Orient Caliber 46E40
Dial: Charcoal
Lume: yes
Lens: Mineral
Strap: Steel Bracelet
Water Res.: 100m
Dimensions: 42.5 x 48mm
Thickness: 12 mm
Lug Width: 22 mm
Crown: 6 x 3 mm screw down

 

ORIENT_SPARTA_WHOLE_6.jpg

 

Zdroj: wornandwound.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ja som mal tento model viac krát v ruke v Tesku v Nitre,kde som kupoval aj tie svoje Orienty.Sú pekné,len mi vadí ten čierny ciferník.je matný,taký akýsi "nemastný-neslaný",proste mi k modelom od Orientu nesedí,tie sú zaujímavé práve svojou lesklou a pestrou farbou.Luneta je celkom plochá,vodorovná so sklíčkom,ak si dobre pamätám...Ak tento model,tak ten s červeným podkladom na dátume.ten ladí s čiernou viac,ako tento... 

 

 

post-26246-0-12489100-1370339236_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Baldur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se ten matný cifr právě líbí.

ručky jsou ale příšerný - zoufale poddimenzovaný k celkové velikosti.

chtělo by je vyměnit za klasické pilotní, pak by to mohlo vypadat velmi dobře.

 

to by mě zajímalo - ale to už jsem se tady na foru kdysi ptal bez jasné odpovědi - jestli ručky vhodné pro seiko modifikace (třeba z yobokies) by pasovaly na tenhle kalibr. to bych do nich snad i šel.

 

orienty téhle kategorie s lumi cifrem jsem měl a nebyly špatný, přesnost super a celková kvalita cca jako seiko 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mě se taky nijak zvlášť nelíbí...
hlavně ta kombinace číselníku a ruček... kdy minutová ručička je nejširší v té části, kde jsou pod ní čísla, aby se pak zúžila a ukazovala do nikam. Skoro mi to připadá, jako když měli být původně minutové indexy po obvodu (jako třeba u Orienťáckých pilotek) , ale pak se to bilo s lunetou a kompozičně to nesedělo s ukazatelem dnů, tak se indexy posunuly blíže ke středu, ale ručky už zůstaly. Mimochodem to zdvojení čísel a indexů (minutových) na lunetě i číselníku na mě taky nepůsobí dobře, obzvlášť u 30 to vypadá kvůli natočení divně (navíc jsou už hodinky celkově hodně přečíslované a přeindexované).
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo poradit tedy ,kde se knim můžu dostat v czech .rep

Já je prostě nemůžu na netu nikde najít.

 

zkus se buď poptat v nějakém autorizovaném hodinářství, když jsem sháněl jiný typ, tak mi všude řekli, že není problém je objednat.

 

jinak při rychlém hledání jsem je nalezl např. tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ,,tady"

 


zkus se buď poptat v nějakém autorizovaném hodinářství, když jsem sháněl jiný typ, tak mi všude řekli, že není problém je objednat.ji

jinak při rychlém hledání jsem je nalezl např. tady

Tak ,,tady".cz   mgr.Holuba jsou fakt jediní  co je u nás nabízej ,ale ti jsou známí ,že nemaji ani z polovic to ,co nabízejí na shopu.

,ale děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vypadá dobře.Dik

Zajímalo by mě jak je to tedy s jejich obchodním označením Orient Sporty military - Orient Sparta ,snad  v kodovém označení NATO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jsou doma

Včéra mi je Fedex z watches88 doručil.

Asi poslední černý na kůži.  Jak je v  Kuala Lumpuru po mě hodili ,tak je smázli ze shopu.

Supr automatický  militarky za tu cenu.Chrastěj jak chřestýš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...