Přejít na obsah

Orient vs. Festina - Co myslíte


dakasport

Doporučené příspěvky

Lol, tak tam asi nepujdu:-) Asi nebudou stastni, kdyz jim tam vsechny hodinky ozkousim a pak jim reknu, ze si je jdu koupit pres net:-) Zvlastni, vetsinou maji vsude na ceskem webu uplne stejne ceny (vyssi nez v zahranici samozrejme). No kazdopadne zacinam byt hodne zmateny a uz pomalu nevim co chci, vsechno ma svuj hacek, neco je quartz, neco je poruchove, neco vypada jak z pouti, neco je u nas k dispozici o pet tisic draz:-) Asi se na to hledani vyprdnu a zustanu u svych MPM:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar
Lol, tak tam asi nepujdu:-) Asi nebudou stastni, kdyz jim tam vsechny hodinky ozkousim a pak jim reknu, ze si je jdu koupit pres net:-) Zvlastni, vetsinou maji vsude na ceskem webu uplne stejne ceny (vyssi nez v zahranici samozrejme). No kazdopadne zacinam byt hodne zmateny a uz pomalu nevim co chci, vsechno ma svuj hacek, neco je quartz, neco je poruchove, neco vypada jak z pouti, neco je u nas k dispozici o pet tisic draz:-) Asi se na to hledani vyprdnu a zustanu u svych MPM:-)

to dlouho nevydržíš...:)

Jinak myslím, že na okukování a následný prodej přes net jsou v Interwatch zvyklí. Koneckonců jsou výhradní dovozci do Čech, takže ať je koupíš kdekoli, je to vlastně taky přes ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pozor, Red Square se dají dotáhnout i korunkou. Teda pokud nekecají...

Limitovaná edice 3000 ks

Ozdobný strojek Vostok 2432, automatický nátah (natahuje se pohybem ruky, možno i korunkou)

32 kamenů

Nárazuvzdorný hodinový strojek

Vodotěsnost 5 ATM

31 hod. nepřerušované práce

Dvoubarevný indikátor den a noc

Ukazatel data

Rozměry pouzdra 46x36x13 mm (bez korunky)

Ozdobný zadní kryt hodinek

Možnost dotažení strojku korunkou

Luminiscenční ručičky a indexy

Přesnost chodu (při normální teplotě): -20 ? +40 s/den

Presne tak, mel jsem taky jedny Vostok-Europe. Strojek se skutecne da natahovat i korunkou. Za ty penize to jsou dobre hodinky. Zklamal me jen kozeny reminek. Ale ten se da bez problemu koupit jiny.

Myslím, že tie Vostok Arktika som kúpil od Teba a to bolo cca pred rokom. Idú veľmi dobre a dajú sa natiahnuť korunkou. Čo tiež kvitujem je výhoda automatického naťahovania rotorom do oboch strán. Kožený remeň je stále vo veľmi dobrej forme a nedávno som ho umyl mydlom osušil a je opäť ako nový. Nepomýlil si sa s tým remeňom, čo si ho mal na tých veľkých Poljotoch, s kalibrom SU 3105? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tie Vostok Arktika som kúpil od Teba a to bolo cca pred rokom. Idú veľmi dobre a dajú sa natiahnuť korunkou. Čo tiež kvitujem je výhoda automatického naťahovania rotorom do oboch strán. Kožený remeň je stále vo veľmi dobrej forme a nedávno som ho umyl mydlom osušil a je opäť ako nový. Nepomýlil si sa s tým remeňom, čo si ho mal na tých veľkých Poljotoch, s kalibrom SU 3105? :)

No me trosku "zlutil" ruku, ale je mozne, ze mam nejaky agresivnejsi pot (u jinych reminku me to nedela) nebo jsem ti jej na sve ruce lehce vypral.

 

Ale jsem rad, ze jsi s nima spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jako neznalému by ve mě budilo sousloví ruské hodinky úsměv, ale podle reakcí tady nejsou špatné ba naopak. ...

Ruských hodinek se netřeba bát, navíc to jsou VOSTOK EUROPE, tedy vyrobené v Německu.

Německo to asi nebude. Výroba by měla být v Litvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Vostok Mriya a K3 Submarine a spokojenost. Myslím , že tyto Vostoky ručně nedotáhneš, pouze automat.  Pokud to to budou tvoje jediné hodinky, ok, ale pokud je budeš používat jen někdy, u Vostoku je šílené nařídit datum. Někdy i 5min točíš a točíš a točíš... sad.gif

Vlastním K3 - Submarine, mají strojek 2432, tedy stejný jako Vostok Europe Red Square a lze je ručně dotahovat. V návodu výrobce uvádí, že korunkou je vhodné otočit 25 - 30krát. O "šílenosti" nařízení data pochybuji. Hodinky jsou vybaveny něčím, co se u Primek zve maltézské stavítko (princip je ale jiný, datum přeskočí okamžitě, v mém případě ve 23:55), v praxi tzn., že stačí vrátit čas na 21:00, přejet dopředu přes půlnoc, znova vrátit na 21:00 atd. Tím datum rychle přeskakuje dopředu, takže procedůra přetočení 31 dní trvá cca 2 minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jako neznalému by ve mě budilo sousloví ruské hodinky úsměv, ale podle reakcí tady nejsou špatné ba naopak. ...

Ruských hodinek se netřeba bát, navíc to jsou VOSTOK EUROPE, tedy vyrobené v Německu.

Německo to asi nebude. Výroba by měla být v Litvě.

2 Jeňa: souhlas, mé informace také hovoří o tom, že v případě Vostok Europe vane vítr ze severovýchodu, konkrétně z Vilniusu, Naugarduko str. 41. Více na http://www.vostok-europe.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...