Přejít na obsah

IWC Aquatimer 2000


Doporučené příspěvky

Nechtel jsem Ti tvuj prirustek hanit, chran buh.. Jsou suprovy, hlavne na ruce

Já to tak ani nebral. Prostě říkám, že jsou hodinky určeny pro potápěče a pro ně je čitelnost lunety a možnost manipulace s ní mnohdy životně důležitá. Vzhledem k faktu, že hodinky mají 44,5 mm a nejsou chrono, myslím že i samotný ciferník je více než dostatečně přehledný k odečítání času. A jak to cítím nejlépe popisuje fakt, že mě nad velikostí ciferníku či lunety nenapadlo ani na okamžik přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsem se doma koukl, tak mě jak pohledově, tak pohmatově přijdou konvexní. Rovný sklo imho nemají. Ale možná su slepota a špatně mi slouží hmat :)

No já jsem je tedy neprohmatával, ale měl jsem za to, že výraz konvexní označuje vypouklý směrem ven. Je li možno za konvexní považovat vystouplé a zakulacené hrany, pak je tedy konvexní.

Ale asi na tom něco bude, jelikož i na stránkách IWC jej označují za konvexní.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem je tedy neprohmatával, ale měl jsem za to, že výraz konvexní označuje vypouklý směrem ven. Je li možno za konvexní považovat vystouplé a zakulacené hrany, pak je tedy konvexní.

Ale asi na tom něco bude, jelikož i na stránkách IWC jej označují za konvexní.

 

Horší by asi bylo, kdyby jsi po prohmatání zjistil, že jsou konkávní   :rolleyes: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...