Jump to content

Recommended Posts

Nechtel jsem Ti tvuj prirustek hanit, chran buh.. Jsou suprovy, hlavne na ruce

Já to tak ani nebral. Prostě říkám, že jsou hodinky určeny pro potápěče a pro ně je čitelnost lunety a možnost manipulace s ní mnohdy životně důležitá. Vzhledem k faktu, že hodinky mají 44,5 mm a nejsou chrono, myslím že i samotný ciferník je více než dostatečně přehledný k odečítání času. A jak to cítím nejlépe popisuje fakt, že mě nad velikostí ciferníku či lunety nenapadlo ani na okamžik přemýšlet.

No když jsem se doma koukl, tak mě jak pohledově, tak pohmatově přijdou konvexní. Rovný sklo imho nemají. Ale možná su slepota a špatně mi slouží hmat :)

No já jsem je tedy neprohmatával, ale měl jsem za to, že výraz konvexní označuje vypouklý směrem ven. Je li možno za konvexní považovat vystouplé a zakulacené hrany, pak je tedy konvexní.

Ale asi na tom něco bude, jelikož i na stránkách IWC jej označují za konvexní.

Edited by MaxT

Zrovna jsem se díval na svoje a jsou konvexní (tedy vypouklé).  Jinak opožděně gratuluji k přírustku.

EDIT: Ještě bych doporučil kovový tah, ten je z těch hodinek nejlepší :)

Edited by Traveller

No já jsem je tedy neprohmatával, ale měl jsem za to, že výraz konvexní označuje vypouklý směrem ven. Je li možno za konvexní považovat vystouplé a zakulacené hrany, pak je tedy konvexní.

Ale asi na tom něco bude, jelikož i na stránkách IWC jej označují za konvexní.

Horší by asi bylo, kdyby jsi po prohmatání zjistil, že jsou konkávní   :rolleyes: .