Přejít na obsah

A. Lange & Sohne 1815 Up/Down


sharz

Doporučené příspěvky

Demone, ted sem se na to zameril....a nesmírně mě to vytočilo.....fakt jako spadlý koule :clap:  asi zase chytnu migránku :lol2:

 

Do psí díry, vy umíte pokazit radost...........tááááák moc krásně se mi na ně čučelo a i když jsem si toho předtím všiml, tak teď už vidím jenom dvě "spadlý koule" :-(, nic víc. Ale stejně bych je chtěl........ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už mám tenhle kus spojenej se "spadlýma koulema". řeknu žene, kdyby mi je náhodou chtěla jednou koupit k sedmdesátinám, že "spadlý koule" fakt ne:))

 


Do psí díry, vy umíte pokazit radost...........tááááák moc krásně se mi na ně čučelo a i když jsem si toho předtím všiml, tak teď už vidím jenom dvě "spadlý koule" :-(, nic víc. Ale stejně bych je chtěl........ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už mám tenhle kus spojenej se "spadlýma koulema". řeknu žene, kdyby mi je náhodou chtěla jednou koupit k sedmdesátinám, že "spadlý koule" fakt ne:))

 

Připomíná mí to krásnou ženskou, v luxusních šatech a na vysokých jehlách........co šlápne do hovna. Je krásná, ale když ji vedete domů, někde v podvědomí tušíte, že si domů člověk táhne pěkný........ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panové, já se tady válím... tohle je skutečné hodinkářské pábení:)

 

....Langy za EUR 20K + .... vsadím se, že R&D pro tenhle kousek muselo stat to stejny co rocni produkce u hamiltonu, OVSEM najde se par jedincu, kterym vadi "zobak" u sedmicky,"pahyl" u petky a "spadly koule" uprostřed toho všeho:))

 

Připomíná mí to krásnou ženskou, v luxusních šatech a na vysokých jehlách........co šlápne do hovna. Je krásná, ale když ji vedete domů, někde v podvědomí tušíte, že si domů člověk táhne pěkný........ :-)

 

 

Kurňa to sem zas jednou napsal kravinu.Dyk si to nezasloužej.Teda vlastně,... za tu cenu...zasloužej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panové, já se tady válím... tohle je skutečné hodinkářské pábení :)

 

....Langy za EUR 20K + .... vsadím se, že R&D pro tenhle kousek muselo stat to stejny co rocni produkce u hamiltonu, OVSEM najde se par jedincu, kterym vadi "zobak" u sedmicky,"pahyl" u petky a "spadly koule" uprostřed toho všeho:))

Jen to řekni,no jen to řekni...........jsou vodepsaný  :lol2:  :lol2:  :lol2:

a za všechno může Siwi,Dire Straits a pár panáků.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, totalne na odstrel. vyradil bych je z katalogu a zbytek existujicich kusu (v buticich v Hong Kongu, Dubaii a Gstaadu) by meli rozebrat nebo jeste lepe roztavit :giljotiini:

 

Jen to řekni,no jen to řekni...........jsou vodepsaný  :lol2:  :lol2:  :lol2:

a za všechno může Siwi,Dire Straits a pár panáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...