Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Tady jsou Rolex GMT Master Pepsi. Vypadaji, ze jsou v dobrem stavu a cena neni take spatny. Podle me maji sponu ze Subu, ale to je detail :-)

http://www.kralovstvihodin.cz/rolex-gmt-master-718

na jednu stranu je škoda že nemají origo ale na druhou mi přijde lepší ta ze subů. ta překlápěcí pojistka přece jen ve mě vyvolává pocit jistoty, bezpečí a svěžesti ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jednu stranu je škoda že nemají origo ale na druhou mi přijde lepší ta ze subů. ta překlápěcí pojistka přece jen ve mě vyvolává pocit jistoty, bezpečí a svěžesti ;-)

a navic bych zkusil tesne pred zaplacenim rict: "jezis tam neni original spona, to bude problem, to jsem si nevsiml, to ty hodinky trochu shazuje, no ale za 90 by to šlo" :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a navic bych zkusil tesne pred zaplacenim rict: "jezis tam neni original spona, to bude problem, to jsem si nevsiml, to ty hodinky trochu shazuje, no ale za 90 by to šlo" :-)

 

3. fotka -- end links 501B jsou puvodni (resp. patri k 16700), ale ten tah se mi zda, ze zacina 9xxx a to je tah ze subu (oyster tah pro 16700 ma byt 78360 nebo 78790A)

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol v Donau Zentrum vo Viedni. Jeden obchodik bude prerabať predajnu a ma do konca roka 30% zľavu (na takmer všetky hodiny, napr. Eterna, Ebel, Maurice Lacroix, Raymond Weil) 25% na Mont Blanc (maju aj hodiny aj perá). 

 

obchod: http://www.interjuwel.com/uhren

OC: http://www.donauzentrum.at/W/do/centre/menu/schmuck--uhren-und-accessoires/shop-detail-interjuwel

Pridavam aj nejake obrazky z dnesneho dna. Este maju aj Junghans -30% ale to som nevyfotil.

post-21620-0-48098900-1384028833_thumb.jpg

post-21620-0-64453400-1384028837_thumb.jpg

post-21620-0-73801700-1384028841_thumb.jpg

post-21620-0-80384500-1384028845_thumb.jpg

post-21620-0-42939800-1384028849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě zaujalo z další aukce Bonhams:

 

AP, automaty, 39mm, triple calendar - odhad 6-8 tis. ChF


JLC Deep Sea Chronographe! 

 

42 mm, 4 - 6 tis. ChF    být taková nabídka onehdá, tak bych místo Zenithek hodně váhal - asi by to vyhrály DeepSea.

 

4 x Ball kolem roku 2000 - odhad cca 2 - 3 tis. ChF...to je něco kolem bratru 10 - 15 tis. za jedny - někdo se složí?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzial tie Junghansy som nevyfotil, takze netusim, ktore modely tam maju. Skuste im napisat mail, mozno budu reagovat.

Ked som sa s nimi rozpraval, hovorili mi, ze nie je problem si ktorekolvek zarezervovat (s malou zalohou) a prist vyplatit neskor.

Budu to mat do konca roka, potom budu prerabat predajnu. Keby som tam este isiel, tak vam to detailne cvaknem.

 

Belo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...