Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Tady jsem trochu na vážkách: http://obleceni.bazos.cz/inzerat/39573412/Damske-hodinky-Omega.php

číslo je na nějakou zastavárnu v Ostravě, cena poloviční oproti chrono24, na druhou stranu ale vyplněné karty a doklad o tlakové zkoušce...

 

Jsou to dámský quartzky 11 let starý jestli vidím dobře. Navíc stav se dle foto moc posoudit nedá, takže ta cena mi přijde OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný inzerent (zastavárna) prodával o prázdninách Omega De Ville 4810.31.01 za 20 000 Kč. Požádal jsem ho o fotky, abych nejel do Ostravy zbytečně. Pán mi poslal tři fotky, které vidíte níže. Když jsem ho požádal o lepší fotografie dostal jsem následující odpověď:

 

"Dobrý den.Fotek jsem poslal dost a fakt nemám čas se tím neustále zabývat.Posílal jsem i třikrát dražší hodinky lidem poštou.Pokud nemáte zájem,tak je neberte.Hezký den"

 

attachicon.gifomega-de-ville-1.jpg

attachicon.gifomega-de-ville-2.jpg

attachicon.gifomega-de-ville-3.jpg

 

 

Jsou to dámský quartzky 11 let starý jestli vidím dobře. Navíc stav se dle foto moc posoudit nedá, takže ta cena mi přijde OK.

Jestli je to zastavárna na Kuřím rynku a asi jo, tam se ten borec o hodinky zajimá už od dob tuzexu, takže je hodně obchodně okoralý, ale v pohodě týpek. A všechny zástavárny v Ostravě ho k němu posílají, protože on tomu "rozumí" jakože pozná "fejky". Tak kdyby jste něco odtamtaď potřebovali tak Vám tam skočím a nafotím :-), moja roba robi hned vedle něho. To je věta co ? takže přeložím. Manželka má práci hned vedle, takže to pro mně není žádná zajížďka. No problemo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný inzerent (zastavárna) prodával o prázdninách Omega De Ville 4810.31.01 za 20 000 Kč. Požádal jsem ho o fotky, abych nejel do Ostravy zbytečně. Pán mi poslal tři fotky, které vidíte níže. Když jsem ho požádal o lepší fotografie dostal jsem následující odpověď:

 

"Dobrý den.Fotek jsem poslal dost a fakt nemám čas se tím neustále zabývat.Posílal jsem i třikrát dražší hodinky lidem poštou.Pokud nemáte zájem,tak je neberte.Hezký den"

 

Hnus takové chování, i hodinky vypadají podivně, do toho bych nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdají přinejmenším podezřelé. Spíš bych to zařadil do kategorie "pro zasmání" (ovšem bez důkladnějšího zkoumání).

Je tu někdo hlouběji se zabývající ruskými/sovětskými hodinkami, kdo by to mohl odborně zhodnotit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...