Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Můžete mi poradit, který český e-shop má ve své nabídce skladem velký sortiment značky SEIKO? Většinou narazíte na e-shop kde skladem není vůbec nic a nevíte jestli vám ty hodinky po objednání vůbec někdy dorazí. Máte zkušenosti s kvalitním e-shopem? Když ne český, tak alespoň Německo. Díky za radu. Pavel

 

Koscom

 

http://www.hodinky-koscom.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval Seika tady a spokojenost - https://www.timestore.cz/Znacka/Seiko-295/

Sortiment mají vcelku velký... 

Můžete mi poradit, který český e-shop má ve své nabídce skladem velký sortiment značky SEIKO? Většinou narazíte na e-shop kde skladem není vůbec nic a nevíte jestli vám ty hodinky po objednání vůbec někdy dorazí. Máte zkušenosti s kvalitním e-shopem? Když ne český, tak alespoň Německo. Díky za radu. Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že skladem většinou drží levnější modely, ale z diverů toho nikdo moc nedrží. Všichni to většinou překupují a shánějí na objednávku. Myslíte, že se ještě někde dají sehnat nové/ zapomenuté Seiko Sawtooth "pily" SHC ? Nikde jsem je v nabídce českých e-shopů nenašel ani na objednání. To je opravdu tak starý model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že skladem většinou drží levnější modely, ale z diverů toho nikdo moc nedrží. Všichni to většinou překupují a shánějí na objednávku. Myslíte, že se ještě někde dají sehnat nové/ zapomenuté Seiko Sawtooth "pily" SHC ? Nikde jsem je v nabídce českých e-shopů nenašel ani na objednání. To je opravdu tak starý model?

Pily se přestaly dělat před několika lety a obchody je postupně vyprodaly, když už tedy člověk pomine, že v ČR bylo na pultech možná doslova pár kusů. Jedny nové jsem nedávno viděl v jednom japonském eshopu, ale pouze na gumě a za 95t jenů, což je v přepočtu něco přes 20t, takže docela pálka - k tomu je samozřejmě třeba připočítat případné DPH...

post-23487-0-67065300-1452689659.png

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím nadšence,

jen mě tak napadlo vložit sem odkaz na hodinářství v Jihlavě.

Nemám s nima nic společnýho, jen kdyby někdo sháněl Tissoty s Valjoux 7753, za dobrý peníz

 

http://www.hodinky-damske-panske.cz/t059.527.11.031.00/a-25819/#lightbox/0/

 

Já je tam kupoval minulý týden a pravděpodobně ještě nějaké kousky doprodávají.

Nejsem profík, třeba se mýlím.

 

Jen mi to přišlo jako dobrý nápad, pro někoho kdo shání takové hodinky.

Upraveno uživatelem spona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to obchodní tah, ale jak píšu přímo ta cena toho modelu co jsem kupoval byla pěkná. Já jsem tam jen zavolal a nezkoušel jsem ten odkaz na lepší cenu, myslím že cena byla dost dobrá

Upraveno uživatelem spona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím nadšence,

jen mě tak napadlo vložit sem odkaz na hodinářství v Jihlavě.

Nemám s nima nic společnýho, jen kdyby někdo sháněl Tissoty s Valjoux 7753, za dobrý peníz

 

http://www.hodinky-damske-panske.cz/t059.527.11.031.00/a-25819/#lightbox/0/

 

Já je tam kupoval minulý týden a pravděpodobně ještě nějaké kousky doprodávají.

Nejsem profík, třeba se mýlím.

 

Jen mi to přišlo jako dobrý nápad, pro někoho kdo shání takové hodinky.

 

Tak na Tissot Visodate přišla odpověď, není to zlý:

 

Hezký den přeji,

 
tento model hodinek značky Tissot Vám mohu nabídnout s prodlouženou zárukou 36 měsíců za cenu 13 600Kč. Samozřejmostí je úprava délky náramku na zápěstí zdarma, kompletní návod v češtině (pro bezporuchovou funkčnost hodinek po celý čas nošení), odborný hodinářský poradenský a technický servis po celou dobu užívání .První výměna baterie zdarma.
 Jsme autorizovaný obchod pro prodej švýcarské značky Tissot - díky tomu máte jistotu originálu a s tím spojenou kvalitu hodinek. Současně máte zajištěný kompletní záruční komfort v ČR v autorizovaných servisech této značky. Jsme vyučeni v oboru hodinář - tímto máte zajištěný kompletní informační a pozáruční komfort v naší kamenné prodejně.

 Autorizovaný obchod poznáte tak, že na oficiálních stránkách značky Tissot najdete obchod, který Vám hodinky nabízí v sekci Store Locator. Pokud tam obchod není registrovaný, není autorizovaným prodejcem této značky.

Pokud by jste se rozhodli pro objednání těchto hodinek, domluvenou cenu si napište do poznámky v objednávce.

Dostupnost do 5 dnů.
 Vyskočilová
 
S přáním krásného zbytku dne

Tomáš Vyskočil

ww.luxusni-znackove-hodinky.czTOVYS

www.minutacz.cz Záložka Autorizované Prodejny značky Tissot pro ČR

www.tissot.ch Sekce Store Locator (Autorizovaní prodejci)

www.tissot-hodinky.cz

www.hodinky-damske-panske.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...