Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, milí kolegové "chronomaniaci". Zaujal mě tento inzerát na serveru chrono 24: 

 

https://www.chrono24.cz/girardperregaux/1966-under-international-warranty--id11874171.htm

 

Nemám moc zkušeností s nákupem hodinek přes net a už vůbec ne přes tento server. 

Můžete mi prosím poradit? Jaká úskalí zde číhají? Pouštět se do podobného nákupu, nebo raději dát ruce pryč?

 

Děkuji velice za Vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to soukroma osoba ze Singapuru, zadne udaje o sobe nezverejnuje, jen hodnocení z chrona24... Takze vyhodnotit riziko budes muset jen z tohoto mala.. a při dovozu pres celníci počítej s DPH, to je dalsich 21%..

 

Ja osobně z chrona24 bral jen od spolecnosti z EU a s nejakou historii.. zatim jsem se vyhybal soukromnikum a fyzickym osobam..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to soukroma osoba ze Singapuru, zadne udaje o sobe nezverejnuje, jen hodnocení z chrona24... Takze vyhodnotit riziko budes muset jen z tohoto mala.. a při dovozu pres celníci počítej s DPH, to je dalsich 21%..

 

Ja osobně z chrona24 bral jen od spolecnosti z EU a s nejakou historii.. zatim jsem se vyhybal soukromnikum a fyzickym osobam..

Díky za názor, v podstatě přesně takové pocity a obavy jsem z toho pociťoval. :-D Jo a na to DPH jsem úplně zapomněl... Tedy asi raději - ruce pryč... :eek:

Upraveno uživatelem bananovec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve zdejší inzerci jsou krásné (a podobné) JLC, o těch jsi neuvažoval?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

No samozřejmě jsem na ně koukal a dokonce i zvažoval. Jsou super, JLC je skvělá značka, ale přece jen na mou pracku jsou malinko menší a taky mi tam trochu vadí ta "jakoby" luneta...  Tyhle Girardy mi právě tou velikostí a tvarem přišly super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...