Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Ja to mam jak Pavel87. Nikdy jsem si nic nekoupil a chodi mi od nich emaily minimalne jednou tydne. Kdo uz jste koupili, tak uz vas maji zahackovane, tak na vas prdi :D

Taky mylsim Andy 😃 Měl jsem několikrát zboží v košíku a nekoupil. Nakonec nejspíš  vezmu Tridenty, ale až bude sleva 30 % (někdy kolem Vánoc). A to bude konec chronobundu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Harwey napsal:

aj ked sa pripocitaju vsetky tie vypalne, tak to az tak zle nie je
https://www.gemnation.com/watches/Deal-Of-The-Day.html
 

image.png.ac37e882302ed8f5bf470b40550204c0.png

Zajímavá obchodní politika kdy si mohou dovolit dát takhle velikou slevu a uvést tak zákazníka v nejistotu jakou to má tedy cenu když si to koupím a jakou to bude míti případně ztrátu hodnoty při prodeji...není myšleno k tomuto konkrétnímu modelu ( kde si budoucí kupec bude libovat ,pokud se na něj usměje štěstí a dostane se na něj ,nebo to vyzobou překupníci... )spíše k těm ostatním...mě by to znejistilo kdybych o této značce uvažoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Free shipping jen po USA, pri sleve jen 30% to vzhledem k doprave, dph a poplatku nedava smysl vubec.. uz proto, ze nemaj orazenou kartu a zaruka tedy jen v Jomashopu a jen rok. Uz jsem to parkrat psal, tydle Jomashopy a Ashfordy a Gemnation se “vyplatej” pri slevach nad 70%..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...