Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

V 26. 11. 2020 v 10:51, tombas napsal:

Když sjedeš v tom výpise pohybu úplně dolů, je tam číslo DHL s odkazem, klikni na něj, jestli tam nejsou novější informace.

Kritiku jsem četl na googlu, když si zadáš DHL Avenel, NJ, vyjede to odkaz na to středisko a pod tím jsou komentáře.

Už mi přišel z Jomashopu mail, ať jim dám feedback, ale já hodinky ještě pořád nemám. Už týden leží na vyclívací poště. :(

Tak přátelé, abych uzavřel tuhle kapitolu o cestování balíku z USA do ČR, lépe řečeno až ke mě, s radostí vám oznamuji, že hodinky jsou doma. Co doma, jsou na ruce a jsou boží!!! 😀

Kdo nesledoval, jde o Bulovy Lunar Pilot v leštěné verzi bez datumovky. Čekal jsem 6 týdnů, ale dočkal jsem se. Nutno říct, že nejdelší dobu strávil balík od předání DHL v DE do ČR České poště. Z USA do ČR asi 2 týdny, z Prahy vč. celnice ke mě další měsíc.

Nějaké fotky pak hodím do chlubírny i s mými prvními dojmy, ale radost mám neskutečnou. A to nejsou ani Rolexy 😄.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 minutami, xbraj19 napsal:

@Davis To je ze Švajcu, takže ti tam u nás celníci naúčtuji ještě DPH, je to tak?

Tuším máš pravdu. No ak máš známeho vo Švajci a kupuje to vo Švajci tak tento problém nenastane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 6 hodinami, papun napsal:

Co si myslíte o tomto:

https://www.facebook.com/groups/638524012938856/permalink/2575192422605329/?sale_post_id=2575192422605329

Nemělo by to mít jiné dýnko a hlavně s číslem?

Za mne jsou OK, jak cifr, rucky (i kdyz jsou teda hodne tmavy), pouzdro, dynko, vypadaji origo.

Korunka je IMHO spatna, ta "spravna" na letecky ma mit malinky odsazeni od pouzdra (mensi nez u Igenu), tohle vypada na origo korunku z PS2, ale takhle to klidne mohlo odejit z fabriky...

Je to tzv. civilni verze. Vedle cislovane produkce pro CSLA se totiz vyrobilo i blize nespecifikovane mnozstvi (asi par set kusu? mrkni do Prim vlakna, tam k tomu bude vic...) necislovanych leteckych, ktere se bezne daly koupit a maji vypadat presne takto, spravne dynko bez cisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...