Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Roman-ZA napsal:

inak je ta cenovka velmi lakava, mal som ich na tej kozke, predal tu na ChM, a teraz ma trasie "seller remorse"... asi ich vezmem zas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2021 v 14:18, siwi napsal:

Longines V.H.P. u Bechyněho za 16 000 - dobrá volna pro někoho, kdo o nich uvažuje a zatím váhal.

to je hodně solidní nabídka!! Nemít už "quartz pracanty" od Alpiny, tak bych do nich skočil. Super tip ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych neměl klasické Conquesty, kupuju V.H.P okamžitě. Chvíli mi i hlodalo v hlavě zda je nevzít, ale jsou to prostě moc podobné hodinky. Navíc mínusový bod mají za tu wr, když už mají takovýhle sportovní Look a ochranu korunky mohlo to být lepší než 50m. Jinak cena velmi sympatická. Dnes jsem se tam byl podívat na jiné, ale bohužel někdo má na ně rezervaci :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, quest987 napsal:

Kdybych neměl klasické Conquesty, kupuju V.H.P okamžitě. Chvíli mi i hlodalo v hlavě zda je nevzít, ale jsou to prostě moc podobné hodinky. Navíc mínusový bod mají za tu wr, když už mají takovýhle sportovní Look a ochranu korunky mohlo to být lepší než 50m. Jinak cena velmi sympatická. Dnes jsem se tam byl podívat na jiné, ale bohužel někdo má na ně rezervaci :(

 

vidíš, toho jsem si nevšiml... Alpinky mám tedy 100m. Nicméně i tak je to super.. na šnorchling má stejně každej další dvoje potápky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, quest987 napsal:

s tímhle černým alá carbon dialem mi to vůbec nevadí

https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/hodinky-longines-conquest-v-h-p-l37164666/

Nj ale pro mě zas unreal v 41mm. 43mm je moje velikost :) ale mě teda ten nápis V.H.P nevadí ani trošku takže bych neřešil a bral krásný modrásky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpina Alpiner za 550US$, musím se klepnout přes prsty, tak třeba potěší někoho jiného.

https://www.gemnation.com/watches/Alpina-Alpiner-AL525BS5AQ6-47643.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=34891]foldes[/mention] i na příslušenství? Ale pochybuji, že se jim tam bude válet náramek na superoceany

Priznam se ze nevim. Volala mi to moje dusakovska spojka. Takze jsem tam nebyl vůbec fyzicky. Ale spise si myslim, ze se bude jednat pouze o vsechny hodinky na prodejne a ne o prislusenstvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...