Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Když už budete v tom nakupování, zkuste kód POPUPAKCIA, ušetříte celých 100,- 😁a to se vyplatí! Ale fakt, mě to třeba u G-Shocků potěšilo 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Datel napsal:

no jo, ještě že na heurece najdeme, jak to s tou slevou je doopravdy ;o)
TIMESTORE mívá dobré ceny, ale sem tam jsou to taky pohádkáři. Důvěřuj, ale proveřuj

jo však to je jasné...můj výběr je skutečně o 40% levnější než Helveti, Hodinky365,Koscom, Tovys... takže v tomto případě jsem klidný a spokojený :) uvídím jak budu spokojený až je rozbalím :D  Jestli nebudou zas lícovat indexy tak mě trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tombas napsal:

Já tam koupil titanové Citizeny taky asi -2000,- proti ostatním shopům a bez problémů dodání i kvalita zboží, ale tohle není vlákno "recenze obchodů". 

Však já jen kriticizuji těch přeškrtlých 10 litrů - ale protože i tak to je lepší kauf než v okolí, tak to beru jako místní fór. 

Je to nakonec můj oblíbený obchod (moje prokletí) a podle zkušeností solidní, už jsem tam měl

- opravu v záruce i
- vrácení jednoho kousku (ale jen vytažen, prohlédnut přes fólie a s omluvou vrácen - do týdne jsem tam stejně koupi jiné) i - objednání hodinek a druhý den změnu - jiná barva cifru se mi přes noc rozležela ... stihli to pošťákovi ještě vyrvat z rukou

a pokaždé jsem se setkal se solidním přístupem 

to píšu sice do nesprávného vlákna, ale uvádět věci na pravou/pravější míru je třeba na místě činu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Certina 38mm, 2824-2, 100m na tahu u seriozneho DE AD za 272,54€ , kupon "akt1descr0"

https://www.olfert-co.de/certina-ds-podium-38mm-automatik-c001.407.11.057.00

 

1925747_1 (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shaggy napsal:

@Plattfussa komu si tym akoze pomohol, ha? Tak dik no, objednavka potvrdena :) Ale za tie prachy som to tam nemohol nechat, ze?

Este ani tyzden noveho roka neubehol a to este cakam na sale u Warda. Kurna!

gratulujem k novej akvizicii, rad som posluzil :)

Napis potom aku maju hrubku... nasiel som uz asi 4 udaje od 8,4-12mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som náhodne natrafil na Timestrore Citizen fugu, dlho som po nich slintal. Je tam aj zaujímavá zľava. Za 300 som neváhal a tučnú škaredú nafúknutý rybu čakám onedlho doma

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, tombas napsal:

Super @nizkotucnytvaroh a kdo má rád překvapení, tak si může objednat

MYSTERY BOX (aragonwatch.com)

Tipuji, že v tom jednom boxu (42mm) bude model Matador, v druhém (48mm) Divemaster 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, tombas napsal:

 

Uh, tak tohle by mě zrovna nepotěšilo 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...