Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Tak vám pěkně děkuju, objednal jsem zřejmě poslední kus, za což mi jistě poděkujete vy 😁

PS: jestli vás potěší, že jsem omylem ve spěchu využil kód POPUPAKCIA -100,-, místo VERNOST -5%, tak jsem alespoň 200,- tratnej no😱🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni zac, ja shanim jen klasiku - cerne na gume. Ty barevne by se mi casem asi okoukaly. I kdyz ty tmave modre se sunburstem jsem zvazoval, ale nez skoncila Vymena manzelek 🙂 byly pryc. 

Vcera v cca 19h byly vsechny troje z toho meho obrazku dostupne. Ale porad nechapu ty slevy. Jako levno tam je vzdy, ale tohle. Sam jsem tam v lete kupoval jedny g-shocky, no problem, ale byly to vratky (byl 100% NOS, ale mely v pameti stopek 3 zaznamy i s datem cca mesic zpet).

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tombas Želvoidy nakonec, 5kx už jedny mám, a jedny jsem pustil. A tak sem chtěl šetřit!😁

IMG_20220120_084154.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Lukáš3 napsal:

Kód 10plus je dalších 10% z ceny :D 

No to mě snad ani neříkej 👀😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nerozdejchám 😁 vždycky hledám , a teď jsem prostě konal, a takhle se obral🤣

@Lukáš3 To je podle mě jako jedny z nejlevnějších v EU, po Evropě byly nové nejlevnější kolem 8,5, takže s tím KÓDEM to vyjde ještě lépe.😁🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tam to žije SRP775 zase skladem, ale už za 9190kč. Celkem rychle se tam ty ceny v posledních hodinách točí, možná zažijeme zajímavé dopoledne u "refrešování" timestore. Já bych si něco i koupil, ale je mi jasný, že to zase nebudu nosit. Možná bych zkusil srpe29, ale tak za 6K, tak doufám, že to tady někdo od nich čte 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...