Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají celkem masivně, a prvně vidím, že mají průhled na strojek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Datel napsal:

na mě tam juklo 

Christian Dior
La D De Dior Ladies Watch
Model CD040110A021

až jsem se orosil

 

Ono se to mění podle místního času, ale taky pěkný kousek 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem

na timestore mají doprodej BocciaTitanium, značka sui generis, ale co. Mají to tam za o něco víc jak poloviční cenu proti konkurenci, počítám jeden dva kousky od modelu. Takže jsem 6 titanových kousků pořídil (ale dva z toho poslal zpátky ;o) To zpracování je slušné, na to moje domácí žvýkání mi vyhovují (taky zaplní hodinkovnici, tak člověk chvilku nepošilhává)

- byl sem se tam podívat znovu a budete zklamáni - skoro žádné hezké tam po mě nezůstaly...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 2. 2022 v 20:41, Datel napsal:

Mimochodem

na timestore mají doprodej BocciaTitanium, značka sui generis, ale co. Mají to tam za o něco víc jak poloviční cenu proti konkurenci, počítám jeden dva kousky od modelu. Takže jsem 6 titanových kousků pořídil (ale dva z toho poslal zpátky ;o) To zpracování je slušné, na to moje domácí žvýkání mi vyhovují (taky zaplní hodinkovnici, tak člověk chvilku nepošilhává)

- byl sem se tam podívat znovu a budete zklamáni - skoro žádné hezké tam po mě nezůstaly...

Tvl, jak jsi psal o Timestore, tak jsem tam, já blbec, kouknul a samozřejmě to zase odnesla má peněženka! 🤪 Že já jsem sem lezl. A taky tam. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, tombas napsal:

Tvl, jak jsi psal o Timestore, tak jsem tam, já blbec, kouknul a samozřejmě to zase odnesla má peněženka! 🤪 Že já jsem sem lezl. A taky tam. :wallbash:

zdar,.ale uznej, že jinde by to holka odnesla víc ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Datel ale vzhledem k tomu, že to nejsou hodinky za 1500,-, ten zářez je dost citelný. Kdybych tam nelezl, nekoupím nic a jsem v pohodě. :guitar:

No, stalo se, byl jsem ve zvláštním citovém rozpoložení a dokázal jsem si to v tu chvíli zdůvodnit. A jo, ta cena ještě po slevě 5 % za věrnost byla nejnižší v celé Evropě (dle Chrono24). Teď ještě aby mi dobře sedly, v pondělí by měly dorazit, tak potom se pochlubím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...