Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

"Co je kde na prodej a za kolik,

vlákno má stránek hned několik.

Skáčou tu odkazy na black friday,

roční odměny na stůl si vyskládej.

Stop stav tvůj obchodníky nezajímá,

nějaká nabídka každý rok tě zláká."

 

Říkal jsem si, že už jsem letos nakupoval dostatečně okázale ;) A pak člověk vleze do tohohle vlákna, prokliká pár e-shopů a všechno je jinak... Moc děkuju @Willie McBride :bag:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lookyn napsal:

Říkal jsem si, že už jsem letos nakupoval dostatečně okázale ;) A pak člověk vleze do tohohle vlákna, prokliká pár e-shopů a všechno je jinak... Moc děkuju @Willie McBride :bag:

Loni "jsem ti našel" BALLy, tak by mě zajímalo na co tě letos navedl @Willie McBride Zenith❓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lookyn napsal:

... Moc děkuju @Willie McBride :bag:

Nie je za čo, spravil som to pre svoju bezpečnosť. Ak sa to rýchlo rozpredá, tak nebudem mať možnosť sa neovládnuť a kúpiť si nejaký kúsok, ktorý "fakt nutne potrebujem" 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Loni "jsem ti našel" BALLy, tak by mě zajímalo na co tě letos navedl @Willie McBride Zenith❓

Za tip na BALLy děkuju, nosim je prakticky denně :) www.montredo.com ještě zítra projdu - snad tam nenarazím na něco, co bych "taky nutně potřeboval" 🙈

Ještě jsem nezmáčkl spoušť, uvidíme zítra a případně se samozřejmě tady na fóru pochlubím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Lookyn napsal:

Za tip na BALLy děkuju, nosim je prakticky denně :) www.montredo.com ještě zítra projdu - snad tam nenarazím na něco, co bych "taky nutně potřeboval" 🙈

Ještě jsem nezmáčkl spoušť, uvidíme zítra a případně se samozřejmě tady na fóru pochlubím ;)

Letos jsi se fakt docela rozjel 👍 No jsem zvědavý... Pokud se neudržíš a koupíš, dej pak vědět 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím priznať že od kedy to tu prezeram trochu viac je to dosť návykové, hlavne tie akciové ceny na stránkach čo tu postujete 😀 fakt nič viac nepotrebujem (nevynosím) ale vyzerá to tak že za chvílu asi niečo objednám 🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2022 v 8:53, DarylVanHorne napsal:

Letos jsi se fakt docela rozjel 👍 No jsem zvědavý... Pokud se neudržíš a koupíš, dej pak vědět 😉

Příšernej víkend :D furt jsem na tom visel, přemýšlel jestli jo nebo ne... chvíli už tam nebyly, pak zase jo... nakonec jsem si řekl, že jestli tam budou ještě v neděli, tak je vezmu a z toho stresu jsem se v sobotu trochu písknul :D trochu víc no... a když jsem v neděli přišel k sobě, tak už bylo pozdě :) asi to tak mělo být, jeden okázalej nákup ročně by mi měl stačit ;)

Ale musím uznat, že WDL měli jako jedni z mála opravdový black friday se slevama až 60% 👍 slevy 10, 20% fakt podle mě není black friday...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Lookyn napsal:

Příšernej víkend :D furt jsem na tom visel, přemýšlel jestli jo nebo ne... chvíli už tam nebyly, pak zase jo... nakonec jsem si řekl, že jestli tam budou ještě v neděli, tak je vezmu a z toho stresu jsem se v sobotu trochu písknul :D trochu víc no... a když jsem v neděli přišel k sobě, tak už bylo pozdě :) asi to tak mělo být, jeden okázalej nákup ročně by mi měl stačit ;)

Ale musím uznat, že WDL měli jako jedni z mála opravdový black friday se slevama až 60% 👍 slevy 10, 20% fakt podle mě není black friday...

Já si musím na příští rok zapamatovat WDL a Montredo. PS: kdy dával ty slevy BALL? O Vánoce, nebo po? Pamatuješ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DarylVanHorne napsal:

Já si musím na příští rok zapamatovat WDL a Montredo. PS: kdy dával ty slevy BALL? O Vánoce, nebo po? Pamatuješ? 

To Montredo mi nijak skvělý nepřijde, hlavně se ta stránka strašně dlouho načítá... Ty s nimi máš nějakou konkrétní zkušenost?

BALL to měl loni před Vánocema, začátkem prosince. Tuším vždy 3-4 různé modely na 3-4 dny v akci. A takhle asi 3-4x po sobě cca do půlky prosince ;) Ale sleva byla tuším "jen" nějak kolem 30%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...