Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Zase jsem zavítal do Outletu ve Vodičkově. Vedle MIDO Commander na krásným meshi za 15.500,- tam ale pořád mají Hamilton Khaki Automatic H71516157 za 12.200,- a hlavně nový model Hamilton JazzMaster Auto Chrono s kalibrem H21 ale ve stříbrno-zlatý kombinaci. Taky na pěkným tahu a to za 16.600,-?!?! Tak kdyby měl někdo slinu...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem zavítal do Outletu ve Vodičkově. Vedle MIDO Commander na krásným meshi za 15.500,- tam ale pořád mají Hamilton Khaki Automatic H71516157 za 12.200,- a hlavně nový model Hamilton JazzMaster Auto Chrono s kalibrem H21 ale ve stříbrno-zlatý kombinaci. Taky na pěkným tahu a to za 16.600,-?!?! Tak kdyby měl někdo slinu...

 

 

 

Hele, když tam takhle občas chodíš.....neviděl jsi tam někdy kaskadéry na tahu ? Jako tyto ? http://www.luxus-hodinky.cz/detail/certina/certina-c003-617-21-050-00-ds-cascadeur-09-chrono/

 

Díky za případné info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem objednal na amazon.de tyhle dámské Citizeny. Solární napájení, titanové pouzdro, safírove sklo. Průměr 30mm. I s dopravou vyjdou na cca 4,5tis (doprava vychází na 2,9? což mně dost překvapilo). Dobrý tip na dárek, ne :)? U nás se prodávají lehce přes 7 tis.

 

post-18334-096578000 1354009812.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky, zarizujeme synkovi pokojik v "auto stylu" a tohle je pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...