Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cena je dle meho nazoru vynikajici a kdyz se Ti ty hodinky libej, tak neni co resit....

Kruci kluci, pisu to sem uz pet let. Suby za pajcku proste nejsou. Venovat takovymu inzeratu jen minutu casu, a jeden telefonat, je za hranici dusevniho zdravi ! Ze to zkusi zrovna Jakubisko, takovy o

cool strojovna......

Je skoda, ze nie su rozsirenejsie pri takych cenach. Pri hodinkach okolo 60-70 t. sa dava do popredia napr. Nomos s argumentom vlastneho strojceka a tu je 8 dnova parada s big date. No a Ch. Ward mal v akcii za cca 1500? model s 5 dnovou rezervou natahu a COSC normou, a ten tu zjavne zatial tiez nie je. :/

Určitě to tu bylo, ale zopakuji...Štěrboholy maj 50% na Oris a FC a hned naproti Bubliny od Corum taky tak

Stejně tak má -50% na Oris (a další) i Jomashop a už třetí den mně svrbí prst na spoušti na tyhle Aquis (nebýt těch Vánoc...):

http://www.jomashop.com/oris-aquis-date-43-mm-733-7653-4154mb.html

Edited by Maxel

kde maj ve štěrboholech Oris a FC? v Aurum ve Fashion Arene?

Aurum ma Corumy, naproti má Janeba outlet s festinama (distributor pro čr) a má tam právě i oris, které normálně prodává v Pardubicích ve své prodejně...mizí to tam ale, udělal jsem jedno kolečko a dva kusy mezitím pryč

Stejně tak má -50% na Oris (a další) i Jomashop a už třetí den mně svrbí prst na spoušti na tyhle Aquis (nebýt těch Vánoc...):

http://www.jomashop....653-4154mb.html

...tiež mam na ne spadeno.....kamoš je u brachu na floride a nejaky ten mesiac sa tam zdrži tak mi slubil ,že si tam na ich adresu možem objednat a on mi ich privezie......ale čakam či nebudu zas akcie na tie small second