Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Jeste necelych devet hodine Revue Thommen Diver Chrono, Valjoux 7750 za 599usd. Skoda jen te velikosti...

 

http://www.gemnation.com/watches/Revue-Thommen-Diver-17030.6137-37994.html

 

Edit: Link

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, to je nadhera:) to si sem ani nemel davat....

 

 

 

BTW. katalog te aukce stoji EUR 92. Kdyby ho nekdo bral, dejte vedet :)))

 

Takze edit - > katalogy jsou uz pryc:(((

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Chrono24 jsou slušné SMP full size za 990 Eur + 2,5% za trusted checkout a 79 Eur shipping. Výrobní číslo říká rok 1999. Bez papírů. Prostě jeté SMP 41 mm pod 30k nejdou, levnější jsou jedine z USA, Japonska apod., ale to je bez DPH. Já koupil nedávno za 29k, ale servis, tzn. prebrousení a přeleštění včetně vymeny korunek, všech těsnění a dalších součástek stojí u Dušáka 7k a zůstává v původním stavu vložka lunety, která se prodává jen jako celá luneta za 7,5k. Takže se spíš vyplatí 5-10k pridat a koupit hodinky v dobrém stavu, ktere servis (aspoň ne hned) nepotřebují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať koukám jak koukám, žádné rozdíly proti originálu nevidím. Jestli fejk, tak udělaný do všech detailů. Snad jen dílky tahu se zdají mít větší mezery, ale to může být stářím, nebo osvětlením. Mě se zdají OK, ale cena je na fejk vysoká a na originál nízká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi jako extra dobra cena neprijde - behaly tu i levneji...

...vlákno nemá v názvu něco o výhodné ceně, jen "co je kde na prodej a za kolik". Tyto tool hodinky jsou myslím zajímavé a cena mi nepřijde nijak přehnaná a třeba je i prostor pro vyjednávání. Jsme oba na fóru celkem stejnou dobu a těchto Fortis tady zase tak moc neběhalo. Samozřejmě jestli jsem mimo, tak se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, bral jsem to tak nějak podvědomě, ze by tu měly být jen zajímavé nabídky (ať už cenou, nebo jedinečností). Já tyhle Fortisky měl jako jedny z prvních "lepších" a nedám na ně dopustit. Jen jsem je ještě nedávno viděl tuším v Nestu cca za 20t nový (na Nato řemenu) a vim, ze i tady párkrát proběhly mezi 10 a 15 t. zánovní. Ale jak píšu, hodinky jsou to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...