Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Za sedm stováků to de, rezerva chodu je užitečná. Zvlášť když todle asi nebudou jediný hodinky.

http://www.jomashop.com/maurice-lacroix-watch-pt6217-ss001-130.html

 

Ale hodinky si přeci nekupujeme kvůli tomu, že ..."to de" jak píšeš ve svém příspěvku. Mimochodem, podle mne to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hodinky si přeci nekupujeme kvůli tomu, že ..."to de" jak píšeš ve svém příspěvku. Mimochodem, podle mne to nejde.

Jakože to je drahý? Mně přijdou nový ML s 2892 a rezervou chodu pod 25 se všim všudy jako solidní kup. Ty bys je možná uměl levnějc, ale spousta lidí tady třeba ne..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože to je drahý? Mně přijdou nový ML s 2892 a rezervou chodu pod 25 se všim všudy jako solidní kup. Ty bys je možná uměl levnějc, ale spousta lidí tady třeba ne..

 

Promiň, vyjádřil jsem se nejasně. Nikdy bych si zkrátka nekoupil hodinky, které ve mně evokují pocit: de to .... K ceně jsem se nevyjadřoval. Svou poznámkou: to nejde .... jsem reagoval na to, že jsou IMHO hnusný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi poradit, který český e-shop má ve své nabídce skladem velký sortiment značky SEIKO? Většinou narazíte na e-shop kde skladem není vůbec nic a nevíte jestli vám ty hodinky po objednání vůbec někdy dorazí. Máte zkušenosti s kvalitním e-shopem? Když ne český, tak alespoň Německo. Díky za radu. Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...