Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Jo, taky neco levnejsiho, bez problemu. Samozrejme nesmis cekat orazenej zarucak a musis pocitat s dph, ale za ty prachy..

hmm. Tak dík. Ty hodinky jsou mi velké a vlastně je ani moc nechci. No abych to zkrátil, nejspíš je vezmu, tohle je fakt zadarmo.

Akorát poštovné stojí 80USD + DPH to o něco navýší. Takže zvažuji jestli mi stojí za to poslat ke kamarádovi na Floridu a čekat do Vánoc než mi je přiveze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, případ ti rád za provizi přenechám a budu se moc těšit na to, co z pošty vymlátíš a za jak dlouho. Namítal jsem, řekli, že není jasně specifikováno, co z toho je cena zboží bez daně a přesná výše poštovného. Poštovné jsem neměl jak doložit...

 

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/celni-rizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam shipping included (ne postage) bez uvedení jakékoli podmínky Incotermsu. S poštou 120 jsem komunikoval dva dny, pak přišel platební výměr, kdy byl základ pro výpočet DPH navýšen o 550 Kč k ceně hodinek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam shipping included (ne postage) bez uvedení jakékoli podmínky Incotermsu. S poštou 120 jsem komunikoval dva dny, pak přišel platební výměr, kdy byl základ pro výpočet DPH navýšen o 550 Kč k ceně hodinek. 

 

Tak jsi prostě natrefil na debila. Já takto komunikoval už 3x a 3x jsem neměl problém s formulací "shipping included" na faktuře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi prostě natrefil na debila. Já takto komunikoval už 3x a 3x jsem neměl problém s formulací "shipping included" na faktuře...

Na debilku, samozřejmě jsem v problematice orientován, nicméně nejel přes ní vlak...Jedná se ve finále o navýšení doplatku o 150 Kč, což není zanedbatelné, ale do Prahy kvůli tomu nepojedu a dávat 50 Kč za doporučený dopis také nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmenší položka? Tuhle jsem objednával vintage z Koreje, na faktuře shipping included, ČP připočítala EMS poštovné 550 Kč. Bylo to skoro 10% ceny hodinek...

 

Dobra, tak kdyz nemam pravdu, co tedy byla mensi polozka nez DPH za dopravu pri nakupu techto hodinek? Maximalne polozka celni deklarace kolem 200Kc u CP, to ale ja beru jako sluzbu, clovek si to muze zaridit sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra, tak kdyz nemam pravdu, co tedy byla mensi polozka nez DPH za dopravu pri nakupu techto hodinek? Maximalne polozka celni deklarace kolem 200Kc u CP, to ale ja beru jako sluzbu, clovek si to muze zaridit sam.

ano, to už souhlasí. Mně šlo primárně o to, že 550 Kč mi nepřijde jako bezvýznamná zanedbatelná položka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli je to striktně hodinkové co je kde na prodej - dyžtak to smažte, ale kdybyste se chtěli postarat o své boty, Bexley.fr má dnes napínáky ve slevě za 14,5e díky "Crazy Days". Na fr. webu je doprava do ČR za 12,5e, takže i jeden kousek vyjde výhodněji než u nás (cca 730 Kč za kus, dva kousky za 1120 Kč,...). Prý to platí jen DNES. No kvůli té dopravě prostě čím víc, tím výhodnější...

 

https://www.bexley.com/Bexley/en/p/shoecare_accessories/embauchoirs?coloris=red_cedar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm eBay subům - taky je zvláštní to s těmi %, to by mi vadilo asi nejvíc. Jako teď zaplatím 40% z částky, na které to vydražím na eBay? To jako vůbec jde na eBay nastavit? A potom těch 60 doplatím až se uráčí mi sdělit, že jsou teda hodinky připravené a opravené a jinak mi je nepošle? A co když je dostanu a budou faky, tak těch 60% co je mimo eBay to je jeho? Asi bude natahovat pár, než skončí eBay protection, že to je v servisu a pak shrábne $$. Podvod tak či jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...