Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

H-B
 Share

Recommended Posts

No co, snaží se, aby značka neupadla do obyčejného průměru, takže když už se někde prodává za méně, tak to koupí a nastřelí zpět, aby byl vesmír v rovnováze :D Ježiš tady bude sranda :D

Pokud chcete přispět k rovnováze světa, máte jedinečnou možnost, a to koupí těchto Tag Heuer, které tu nezištně nabízí místní gentleman. Proč je nové hodinky nutné obratem ruky prodat za téměř dvojnásobek ceny, za které je koupil, Vám sofistikovaně zodpoví v jiném vlákně slovy: "Můj point bylo postesknutí nad tím, že tady rychlý a obratný obchodník prodává hodinky výrazně pod jejich maloobchodní cenou s cílem sice nižšího, za to rychlejšího zisku (prosím, zákon nabídky a poptávky samozřejmě znám a akceptuji). Tím však v mých očích vrhá na tyto krásné hodinky stín "laciného" průměru, který se dá v dnešní době za tyto peníze (v novém stavu) koupit... Nic víc, nic míň. A je mi to líto." V tomto adventním čase se srdce ustrne a oko zjihne nad takovou dobrotou a touhou vrátit vyvrácený svět do svých kořenů. A my, kteří tak nejednáme, bychom se měli stydět!

Díky, fakt pobavilo :))

V TH (Tag Heuer) predajni v Eurovea v Bratislave maju výpredaj všetkých TH doplnkov - kožené bundy, tašky, peňaženky za polovicu a všetky TH opasky za 200?. Akcia platí do vypredania.

Názor na hodinky je.. negativní, poněvadž jsou hnusný a až ošoupeš to PVD, bude to ještě horší:)

Jinak Ashford opakovaně úplně v pohodě.

Hele hodinky to hnusný rozhodně nejsou, naopak. To pouzdro je velmi zajímavé. Hodinky jsou to kvalitní, alespoň podle recenzí a zkusenosti.

Cena je přiměřená

technicka stranka pvd ma presvedcila..dikes ;)

Hele nejsem si jistý, ale myslím si, že se nejedná o PVD úpravu, ale DLC. Což je sice jistý poddruh PVD, ale mnohem dražší a kvalitnější (Diamond Like Carbon) (nečerpám však z vlastní zkušenosti)

už sem to tu psal několikrát...mám PVD úpravu na svých hodně levných potápkách Golana. Hodinky mám cca 5let a už toho hodně zažily. Na PVD ani známka nějakýho ošoupání. Takže nemůžu říct proti této úpravě křivého slova..