Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Velmi dlouho jsem si chtěl koupit AP RO 15300 a všude je s rozumnou cenou měli jen s bílým ciferníkem... tady mají ke koupi samotný modrý ciferník, tak kdyby to někoho zaujalo, s koupí v CH dovedu pomoci.

 

https://www.ricardo.ch/de/a/orig.-audemars-piguet-15300-zifferblatt-961420894/

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam vidím cenovku 395?

Ano, to je cenová politika Amazonu. Cena začíná vysoko, a pak po měsíci nebo dvou klesne. O trochu. A drží ji zase pár týdnů. Další pád, a další. Pak už v horizontu dní. Až na nějakou směšnou cenu, třeba čtvrtinovou. Tam do vydrží pak vydrží den, maximálně dva, a cenu zase začnou zvyšovat, klidně i několikrát denně. Prostě proto, aby tě donutili koupit. Jakmile někdo koupí, vrací se cena na původní vysokou částku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je cenová politika Amazonu. Cena začíná vysoko, a pak po měsíci nebo dvou klesne. O trochu. A drží ji zase pár týdnů. Další pád, a další. Pak už v horizontu dní. Až na nějakou směšnou cenu, třeba čtvrtinovou. Tam do vydrží pak vydrží den, maximálně dva, a cenu zase začnou zvyšovat, klidně i několikrát denně. Prostě proto, aby tě donutili koupit. Jakmile někdo koupí, vrací se cena na původní vysokou částku.

:frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?Princess Zlate piesky (BA)- koncia s predajom znacky Longines. Vypredavaju? hodinky za zaujimave ceny. Nemaju tam sice toho vela, ale nieco sa tam predsa najde. Za zmienku stoja LLD s datumom: povodna cena cca. 1900 ?, teraz 1310,- ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tady porad schanka po Bondovkach, tak tady se vcera objevili 2221080 za 40 a vypadaj docela k svetu, zel az v Bardejove SK

 

https://obleceni.bazos.cz/inzerat/88233138/Hodinky-Omega-Seamaster-222180-r-2008.php

40k za kvarcove bondovky mi az takova pecka neprijde..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze tobe to pecka neprijde neznamena, ze nekoho jineho ten muj link nepotesi, podle me je to normalni/rozumna cena a objevuje se jich v prodeji cim dal min.

vcera nebo predevcirem se tady v prodeji objevili stejne za 36000 a zmizeli behem par vterin, jeste fronta na ne byla jak na banany.

sam jsem tady na foru pred rokem prodal dvoje bondovske quarzky po 39K.

tak asi tak

 

EDIT: pred tejdnem a neco jsem za podobnou cenu koupil 222180 taky, uz zase, no a jsem happy :-)

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze tobe to pecka neprijde neznamena, ze nekoho jineho ten muj link nepotesi, podle me je to normalni/rozumna cena a objevuje se jich v prodeji cim dal min.

vcera nebo predevcirem se tady v prodeji objevili stejne za 36000 a zmizeli behem par vterin, jeste fronta na ne byla jak na banany.

sam jsem tady na foru pred rokem prodal dvoje bondovske quarzky po 39K.

tak asi tak

 

EDIT: pred tejdnem a neco jsem za podobnou cenu koupil 222180 taky, uz zase, no a jsem happy :-)

:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou cenove ustrelky, stejne jak nedavno ty pekne POcka za pade. Realne chodi o dost vys.

K tem smp, nesmite zapominat, ze to je uz renovovana verze, takze tech 40k je holt realna castka. Navic po predstaveni novych smp v Baselu ty ceny mozna jeste lehce poskoci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne, klasicke Bondovky uz nebudou a maji svoje kouzlo - oproti naslednikum s Coaxialem nebo tem zvlastnim novym z Baselu.

vyhodou je taky levnejsi servis (nepocitam 222080). ja je mel vsechny az na posledi s coaxialem a nakonec jsem dospel k inovovanym quartzkam, maji aplikovane indexy i logo, proste pro me idealni tooly, ktere muzu vzit uplne kamkoliv - do lesa, do vody, k obleku...

cd94e81d9c86d12c5e6b1451486d0165.jpg

jeste je planuju poridit v cerne quartz verzi, ty jsem mel taky a jsou uplne super

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...