Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

H-B
 Share

Recommended Posts

před 20 hodinami, Spongebob napsal:

kurnik hlavně že jsem u nich reglej a mám zaškrtlý aby mi chodily různý infa....o velký ho.. 🙄

já taky a nic zatím, podle mě to je tím, že jsem nic neobjednával ještě, proto žádné info nechodí

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Ja to mam jak Pavel87. Nikdy jsem si nic nekoupil a chodi mi od nich emaily minimalne jednou tydne. Kdo uz jste koupili, tak uz vas maji zahackovane, tak na vas prdi :D

Taky mylsim Andy 😃 Měl jsem několikrát zboží v košíku a nekoupil. Nakonec nejspíš  vezmu Tridenty, ale až bude sleva 30 % (někdy kolem Vánoc). A to bude konec chronobundu... 

před 15 hodinami, Harwey napsal:

aj ked sa pripocitaju vsetky tie vypalne, tak to az tak zle nie je
https://www.gemnation.com/watches/Deal-Of-The-Day.html

image.png.ac37e882302ed8f5bf470b40550204c0.png

Zajímavá obchodní politika kdy si mohou dovolit dát takhle velikou slevu a uvést tak zákazníka v nejistotu jakou to má tedy cenu když si to koupím a jakou to bude míti případně ztrátu hodnoty při prodeji...není myšleno k tomuto konkrétnímu modelu ( kde si budoucí kupec bude libovat ,pokud se na něj usměje štěstí a dostane se na něj ,nebo to vyzobou překupníci... )spíše k těm ostatním...mě by to znejistilo kdybych o této značce uvažoval...

• 2 weeks later...

Free shipping jen po USA, pri sleve jen 30% to vzhledem k doprave, dph a poplatku nedava smysl vubec.. uz proto, ze nemaj orazenou kartu a zaruka tedy jen v Jomashopu a jen rok. Uz jsem to parkrat psal, tydle Jomashopy a Ashfordy a Gemnation se “vyplatej” pri slevach nad 70%..