Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

Recommended Posts

Já tam byl přes měsícem vzít pro manželku La Grande Clasique v modré a nějakej šmejd mi je vyfoukl před nosem. Jinak mě tam nic neohromilo, u těch Rado pozor, ne všechny jsou ve slevě (některý jsou označeny).

Nomos tam pár měli, za mě deal roku byly Club Campus s tmavým cifrem za nějakých 24k. Ale nakonec jsem nevzal nic, protože vlastně nic nepotřebuju.

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cena je dle meho nazoru vynikajici a kdyz se Ti ty hodinky libej, tak neni co resit....

Kruci kluci, pisu to sem uz pet let. Suby za pajcku proste nejsou. Venovat takovymu inzeratu jen minutu casu, a jeden telefonat, je za hranici dusevniho zdravi ! Ze to zkusi zrovna Jakubisko, takovy o

cool strojovna......

Taky jsem koukal, ještě by se tam něco zajímavého našlo, hlavně Nomos tam má celkem zajímavé kousky s fajn cenovkou.

Rado captain cook jsou prý bohužel ale bez slevy.

• 2 weeks later...

Longines HydroConquest Automatic, modre, 41mm

od Dolinskeho z Wroclawi za 846€...

https://dolinski.pl/longines-hydroconquest-automatic-l3.742.4.96.6/

Edited by Plattfuss
typo

tak to triezvo zvaz a s rozvahou investora do argentinskych statnych dlhopisov tie nablyskane Lunary ber! :)

Su nadherne, rieil som ich zaciatkom roka tiez z jomashopu, boli na ceste skoro 2 mesiace, ale stalo to za to.... Sli nakoniec mojmu kmotrovi a ja som si nechal cierne, ktore na ruke vyzeraju nejako kompaktnejsie a maju taky letecky tool-smrnc...