Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cena je dle meho nazoru vynikajici a kdyz se Ti ty hodinky libej, tak neni co resit....

Kruci kluci, pisu to sem uz pet let. Suby za pajcku proste nejsou. Venovat takovymu inzeratu jen minutu casu, a jeden telefonat, je za hranici dusevniho zdravi ! Ze to zkusi zrovna Jakubisko, takovy o

cool strojovna......

před 4 hodinami, Spongebob napsal:

super cena bych řekl..

https://www.jomashop.com/bulova-lunar-pilot-watch-96a225.html

kdybych teď nebral Acutrony ,tak bych je asi objednal :) 

vystrielal som cely zasobnik kuponov, no max mi zisla cena len o 10$ s "BOLDFS10"

ma tu niekto po ruke lepsi voucher?

před 7 hodinami, Plattfuss napsal:

tak to triezvo zvaz a s rozvahou investora do argentinskych statnych dlhopisov tie nablyskane Lunary ber! :)

Su nadherne, rieil som ich zaciatkom roka tiez z jomashopu, boli na ceste skoro 2 mesiace, ale stalo to za to.... Sli nakoniec mojmu kmotrovi a ja som si nechal cierne, ktore na ruke vyzeraju nejako kompaktnejsie a maju taky letecky tool-smrnc...

Můžeš prosím napsat, jak se na té černé povrchové úpravě projevují šrámy běžného nošení? Nějaké opotřebení, oleštění apod? Dík.

před 14 minutami, tombas napsal:

Můžeš prosím napsat, jak se na té černé povrchové úpravě projevují šrámy běžného nošení? Nějaké opotřebení, oleštění apod? Dík.

Tak zatial uplna spokojnost, telo je matne, leske su len tlacitka (kridelka) a korunka. Na ruku sa dostanu asi raz-dva krat za mesiac, na Nato-rymku, teda opotrebenie neviem pozorovat ani na dynku a ta povrchova uprava tam vyzera ozaj odolne...

Na Jomashopu mají všechny tři varianta, lesklou bez data, pískovanou s datem a černou bez data.

A já mám teď dilema, jestli potřebuji/chci další hodinky.

Já myslím, že určitě potřebuji! Nemám co na ruku! 😂

před 13 hodinami, Spongebob napsal:

super cena bych řekl..

https://www.jomashop.com/bulova-lunar-pilot-watch-96a225.html

kdybych teď nebral Acutrony ,tak bych je asi objednal :) 

No tak fakt jako dík, na ty hodinky už asi 14 dní koukám a furt jsem si říkal, že je to zbytečné, další hodinky, další prachy... zase do toho spadnu a budu muset zase něco prodat.

No co, už jsem je objednal 🤪🤪🤪

před 55 minutami, tombas napsal:

Vzal jsem ty lesklé bez datumovky, přijdou mi jako nejvěrnější kopie původních lunarů, alespoň pokud jde o ciferník.

to je skvela volba, videl som uz nete aj hybridy, kedy si ludia kupili starsiu verziu s matnym puzdrom ale s datumom a skaredym modernym logom, a tiez tvoju lesklu verziu a prehodili vnutornosti :)

před 1 hodinou, tombas napsal:

Dokonce jsem někde viděl nabídku na pískování hodinkových pouzder, to by taky mohla být cesta, ale určitě ne u nových leštěnek. Mi se lesklá líbí.

Kdyby sis vzpomněl, kde to "někde" bylo, tak prosím do SZ. To je moje oblíbená povrchová úprava. Dík. A když ne, nic se neděje, Orienty jsem odborně ošmirgloval a vyhovuje ;o)