Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cena je dle meho nazoru vynikajici a kdyz se Ti ty hodinky libej, tak neni co resit....

Kruci kluci, pisu to sem uz pet let. Suby za pajcku proste nejsou. Venovat takovymu inzeratu jen minutu casu, a jeden telefonat, je za hranici dusevniho zdravi ! Ze to zkusi zrovna Jakubisko, takovy o

cool strojovna......

před 11 minutami, Spongebob napsal:

Já dnes manželce vzal k narozkám tyto Bulovy :) Nějak se ni ta značka zalíbila..

Super sleva a hodinky se nám moc líbí :)

https://www.jomashop.com/bulova-curv-watch-98r240.html

perfektne su!  damske hodinky ktore ponechavaju vsetky technicke vychytavky hrdo na obdiv 👍

před 55 minutami, Plattfuss napsal:

perfektne su!  damske hodinky ktore ponechavaju vsetky technicke vychytavky hrdo na obdiv 👍

Diky Stano :) vlastně až na tyhle Certiny, byly uplně jediný co nás fakt hodně chytly :)

https://www.jomashop.com/certina-watch-c030-217-37-057-00.html

Ty jí přišly už hodně zlaté...maj ale lepší WR.. no vyhrály Bulovky :D

22ebf8f6ec143d28cf8f5ca535d37372.jpeg.jpg

kdyby chtěl někdo něco na Jomashopu nad 250 babek, tak mám kupón na 20 babek dolů

Prosím tě, tys teď někdy nedávno nakupoval z Jomashopu? V jiném vlákně si tu někdo stěžoval, že čeká už měsíce na hodinky od nich... Díky

Já mám taky na cestě hodinky z Jomashopu, objednáno 6.11., aktuálně jsou v distribučním centru ve Špýru v DE. Kritickými uzly v Avenelu NJ a IPZ Frankfurt už naštěstí prošly a nezderžely se tam více než 2 dny, tak doufám, že se to někde nezadrhne.

před 44 minutami, prky napsal:

Prosím tě, tys teď někdy nedávno nakupoval z Jomashopu? V jiném vlákně si tu někdo stěžoval, že čeká už měsíce na hodinky od nich... Díky

Ahoj, jojo.. 8.11.  Teď mám poslední info právě z New Jersey Avanel ze 14.11 že to naskenovali do "kontejner sacku".. tak snad to jede někde lodí :) 

joma.jpg

Díky kluci, za 25K to je hodně slušná nabídka. Je to věrohodný obchodník? Neznám, tak netuším. Budu doma tak za dvě hoďky, tak potom zkusím něco pohledat. Otázkou zůstává jestli budou ochotni poslat do CR.