Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

Recommended Posts

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cena je dle meho nazoru vynikajici a kdyz se Ti ty hodinky libej, tak neni co resit....

Kruci kluci, pisu to sem uz pet let. Suby za pajcku proste nejsou. Venovat takovymu inzeratu jen minutu casu, a jeden telefonat, je za hranici dusevniho zdravi ! Ze to zkusi zrovna Jakubisko, takovy o

cool strojovna......

Našel jsem na timestore.cz  Seiko SNKE51K1. Díval jsem se na videa na youtube a ten ciferník mě dostal. Můžu je mít za 2990,-. Vím, že tento obchod není autorizovaný, ale nikde jinde je už nemají.  Co vy na to?

https://www.timestore.cz/Znacka/Seiko-295/Seiko-5/Seiko-5-Automatic-72320

tak na to že jsi je kupoval o den nebo kolik dřív a už je máš v ČR a ty moje leží někde v New Jersey je to ještě ok řekl bych :D:D

PS: možná jsou někde na lodi noo...ale i tak 😋

Myslím, že tyhle zásilky přepravují letecky, jinak by to plulo týdny a s překládkou někde v Hamburku i dva měsíce.

Na ten Avenel jsem četl dost velkou kritiku a i když chápu, že vzhledem k počtu odbavených zásilek je těch zpožděných nebo ztracených celkem malé procento, je to fuk, když se týká zrovna tebe.

Držím palce, aby to dobře dopadlo a dočkal ses co nejddříve.

Když sjedeš v tom výpise pohybu úplně dolů, je tam číslo DHL s odkazem, klikni na něj, jestli tam nejsou novější informace.

Kritiku jsem četl na googlu, když si zadáš DHL Avenel, NJ, vyjede to odkaz na to středisko a pod tím jsou komentáře.

Už mi přišel z Jomashopu mail, ať jim dám feedback, ale já hodinky ještě pořád nemám. Už týden leží na vyclívací poště. :(

tam já samozřejmě taky klikám pořád...je tam to samý :(  ok jdu se mrknout. Kdyby mi to leželo aspoň v Praze tak jsem rozhodně klidnější.. 

edit: tak když už jsem tam byl tak jsem jim tam taky jednu recenzi hodil 😕

Edited by Spongebob
V 26. 11. 2020 v 18:24, Exiztence napsal:

Kousky tam jsou moc pěkný :)

Wau, tak o té stránce je rozhodně dobré vědět 👍 Jinak jsem teď v týdnu pořídil brand new SARB017 za 14250,- (5% sleva za platbu předem)na I-TIME.cz. Vše v cajku, můžu doporučit

Tak konečně! Hodiny jsou v ČR. Tak už jsem klidnej :)

• NOV 28
    11:51 AM
    PROCESSED AT LOCAL DISTRIBUTION CENTER 
    Czprga
Edited by Spongebob