Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, Lookyn napsal:

Na chrone sú 3 kusy na predaj a potom ceny 30k+ eur. Blázninec toto. Čistý monopol :). 

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, jak je to s (ne)dostupností, ale Hanák má na svém eshopu stále aktuální rezervaci na tyhle Omegy a hodinky jsou tam psány za 260k...

A vzhledem k tomu, že to není limitka, tak to střelci na chronu podle mě vážně "trochu" přehnali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být pravda, ale taky nemusí. Lidé si někdy vymýšlejí neskutečné příběhy, proč danou věc prodávají. Dědictví je jeden z nejčastějších způsobů, jak k dané věci přijít. Koukni se někdy na pořad Poklad z půdy, tam jsou někteří schopni za pár tisíc prodat třeba šperk, který je v rodině několik generací, aby za to mohli jet na dovolenou nebo si pořídit nějakou chujovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, tombas napsal:

Může to být pravda, ale taky nemusí. Lidé si někdy vymýšlejí neskutečné příběhy, proč danou věc prodávají. Dědictví je jeden z nejčastějších způsobů, jak k dané věci přijít. Koukni se někdy na pořad Poklad z půdy, tam jsou někteří schopni za pár tisíc prodat třeba šperk, který je v rodině několik generací, aby za to mohli jet na dovolenou nebo si pořídit nějakou chujovinu.

Ako píšeš, môže aj nemusí to byť pravda. Druhá vec je, že ak zdedíš niečo, čo pre teba nemusí mať cenu, nie je nič na tom, ak to posunieš ďalej. Ak by som ja po babke zdedil napríklad 200 párov lodičiek a 70 kabeliek a kopu starého nábytku, tiež ich nebudem uchovávať len z dôvodu, že je to dedičstvo a kupovať kvôli tomu väčší byt, či dom, aby som to mal kde uskladniť a bez problémov by som ich posunul niekomu, komu spravia radosť ... Nie každý je chronomagor, ako my a tie hodinky pre neho nemusia nič znamenať aj z dôvodu, že k tomu dotyčnému nemusel mať taký skvelý vzťah, ako si môžeme myslieť.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, tombas napsal:

To je jasné, já to beru taky spíš podle sebe, ale lodičky bych taky neschovával. Možná jedny na památku a zbytek pryč.

Nicméně u hodinek, šperků apod. je přeci jen ta citová hodnota trochu jiná, pokud jsou třeba v rodině několik generací.

To je jasné, v tomto s tebou plne súhlasím ... no v našich končinách nie je moc častým úkazom, že sa nájdu speedy, ktoré tu mal niekto po generácie. Tu skôr Primky, prípadne nejaké chuťovky zo ZSSR, či NDR 😄 A možno ten inzerát fakt nie je dedičstvo, len to lepšie znie, ako že ich ukradol, výhodne kúpil v záložni, prípadne od nejakého feťáka a o ich histórií nevie nič.

No keď si predstavím, že by som po dedkovi zdedil nejaké Omegy, RLX, či Zenithy , to by bola krásna spomienka , ja sa teším aj z pera (Parker), ktoré mám po dedkovi a píšem s ním denne s väčšou radosťou, ako keby som si kúpil 10 MontBlancov🙂   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, tombas napsal:

Může to být pravda, ale taky nemusí. Lidé si někdy vymýšlejí neskutečné příběhy, proč danou věc prodávají. Dědictví je jeden z nejčastějších způsobů, jak k dané věci přijít. Koukni se někdy na pořad Poklad z půdy, tam jsou někteří schopni za pár tisíc prodat třeba šperk, který je v rodině několik generací, aby za to mohli jet na dovolenou nebo si pořídit nějakou chujovinu.

Ako mne je jasné, že hento je skôr čorka ako dedičstvo, len nechápem prečo to tam ľudia majú vôbec potrebu písať? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky s příběhem. Kdyby je čornul, tak je to taky příběh, ale hůř se prezentuje:D

Kamrád nikdy bezdomovce nepodporoval a pak za ním přišel jeden, který mu napřed řekl příběh a pak ho poprosil o drobné, no a co myslíte. Dostal je..... :D Prostě měl příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Diablo1st napsal:

Ako mne je jasné, že hento je skôr čorka ako dedičstvo, len nechápem prečo to tam ľudia majú vôbec potrebu písať? 

Toto isté minule riešili niekde v TV s inzerátmi o autách. Kraviny, aká je to leštenka, ktorú by majiteľ nikdy nepredal, no frajerke sa nehodí ku kabelke, prípadne s ním dedko na nemeckej dedine jazdil len cez víkend do kostola sú v drvivej väčšine omáčky pre magorov, čo nechcú vedieť, že to auto je dovoz z vonku, kde ho vytopilo pri záplavách a má stočených 200 tis. km. Slušný predajca nepíše dôvod predaja, nakoľko to nikoho nezaujíma, ale doloží komplet papiere s úplnou servisnou históriou. Takto isto to vnímam aj pri inzerátoch s čímkoľvek a práve tieto storky vo mne evokujú dojem, že od toho ruky preč 🙂

.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky s příběhem. Kdyby je čornul, tak je to taky příběh, ale hůř se prezentuje:D
Kamrád nikdy bezdomovce nepodporoval a pak za ním přišel jeden, který mu napřed řekl příběh a pak ho poprosil o drobné, no a co myslíte. Dostal je..... Prostě měl příběh.
To já jsem potkal bezďáka, který za mnou naférovku přišel, že mě nebude fabulovat (ano, použil toto slovo), že mu ujel vlak nebo že potřebuje peníze na ubytování, ale že je narovinu prostě vožralej a potřebuje vyprošťovací pivko. Taky sem mu dal drobák za upřímnost

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem potkal bezďáka, který za mnou naférovku přišel, že mě nebude fabulovat (ano, použil toto slovo), že mu ujel vlak nebo že potřebuje peníze na ubytování, ale že je narovinu prostě vožralej a potřebuje vyprošťovací pivko. Taky sem mu dal drobák za upřímnost

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk


Tohle se mi stalo taky, zrovna jsem měl nafasované stravenky, tak jsem mu jednu dal (napřed jsem se ho ale samozřejmě zeptal, jestli je bere :) )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...