Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Já včera vybíral přítelkyni, a náhodou narazil na chybu stránkách Alpina kde šly vložit StartimerX do košíku za 0CHF, ale odolal jsem, svědomí, by mi nedalo 😁

Screenshot_2022-03-01-18-45-12-698_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-03-01-18-44-19-591_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco z Helveti.

Potápky švýcarské výroby Davosa Argonautic, automaty, se safírem, keramickou lunetou, kovovým náramkem, voděodolností 300m, heliovým ventilem, a s tritiovými trubičkami za 16660 Kč

https://www.helveti.cz/davosa-argonautic-lumis-t25-automatic-16157610

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2022 v 13:22, dragys27 napsal:

Tak už asi zase ne. V tuhle chvíli "zboží bohužel nelze objednat".

Na timestore se všechno mění z hodiny na hodinu. 🙂

mění, ano, za účelem štouchnutí do mě. Předevčírem koupené hodinky, ještě o stovku je teď museli slevnit. Nejde o stovku, ale o ten pocit, že zas nejsem vítězem... :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dragys27 napsal:

@DatelStovka, to opravdu není tolik a myslím, že radost z nových hodinek mnohonásobně převýší pocit drobné porážky. 😉

díky za podporu. Radost mám, to jo. Nemám tam furt čučet, moje chyba ;o)


Kdybych čekal dál, tak je zas vyprodají, a co já potom?  (po pravdě, měl bych o starost míň ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Timestore.cz byly dnes ráno Hamilton Diver Scuba 40mm s H-10 za 14 tis!!! Koukal jsem na ně na tabletu a než jsem dojel do práce, abych si to ověřil, tak už stojí přes 19. :wallbash:

Mají tam i nějaké Tissotky, třeba PRX Powermatic za 14 nebo Seastar 1000 za 16. (vše po slevě za věrnost).

Pořád jsou tam ale Orient M-Force za 6-7 tis. dle provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, zrovna u těch mě moc mrzí, že jsem je pustil, výborně zpracované hodinky 😔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tombas napsal:

Na Timestore.cz byly dnes ráno Hamilton Diver Scuba 40mm s H-10 za 14 tis!!! Koukal jsem na ně na tabletu a než jsem dojel do práce, abych si to ověřil, tak už stojí přes 19. :wallbash:

Mají tam i nějaké Tissotky, třeba PRX Powermatic za 14 nebo Seastar 1000 za 16. (vše po slevě za věrnost).

Pořád jsou tam ale Orient M-Force za 6-7 tis. dle provedení.

cena dobrá, o tom není Bosporu,
ale nevím, jak dlouho bych potmě (bez brejlí) hledal, kam se ta mrška minutovka zase schovala  mezi ostatními indexy ;o) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas taková katastrofa to nebyla 🙃

1646929747236_compress8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Datel napsal:

Já pomlouvám ty emforce za 6-7k na Timestore...

Sakra, tak s tím nemůžu sloužit ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ještě o fázi dál, v rozmaru nakoupím po všech čertech, pak s přicházejícími výčitkami postupně redukuji, abych posléze litoval, proč jsem to vlastně prodal, a už hledám, čím si tu chuť spravím 😭😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...