Jump to content

Co je kde na prodej a za kolik

H-B

Recommended Posts

Klenoty Aurum v Palladiu končí se značkou Louis Erard a vše, co jim na prodejně zbylo, prodávají se slevou 50%.

Jediná podmínka je mít jejich zákaznickou kartičku, ale co jsem od prodavačky pochopil, tak není problém si ji na místě zařídit a rovnou za tu akční cenu nakoupit ;)

O víkendu tam měli odhadem kolem 10 kousků - samé tříručky, ale taky jedny moc hezké automatické chronografy, které jsem vyzkoušel na ruce :)

Ilustrační foto níže - hezky tvarované pouzdro, textilní řemínek s motýlovkou, WR 5 ATM, 7750 uvnitř, průhled na strojek bohužel nic moc - jen gravírovanej rotor...

Cena po slevě za tento konkrétní kousek - 29 025,- Kč ... přiznám se, že za ty prachy jsem byl docela nalomenej ;)

78104AA11-1-600x600.jpg.dda85a33c9cd5c3b6489df5564621ddf.jpg

Dokážete někdo vysvětlit cenu za nové Railmastery v Japonsku? Jasně, tohle nebudou AD, ale to vysvětlí jen část úspor. Jak je ale možné, že se dostanou na nějakých 40% EU ceny?

Screenshot_20230710-185343_Chrome.jpg

Nevim jak moc sou uplne novy, tedy s vyplnenou zarukou, krabici, papiram a tak - ale i kdyby, mas tam plus dph, oser se clenim.. obecne, beru to tak ze minus 60% oproti mistnimu AD zacina bejt zajimavy..

před 5 hodinami, Lookyn napsal:

Klenoty Aurum v Palladiu končí se značkou Louis Erard a vše, co jim na prodejně zbylo, prodávají se slevou 50%.

Jediná podmínka je mít jejich zákaznickou kartičku, ale co jsem od prodavačky pochopil, tak není problém si ji na místě zařídit a rovnou za tu akční cenu nakoupit ;)

O víkendu tam měli odhadem kolem 10 kousků - samé tříručky, ale taky jedny moc hezké automatické chronografy, které jsem vyzkoušel na ruce :)

Ilustrační foto níže - hezky tvarované pouzdro, textilní řemínek s motýlovkou, WR 5 ATM, 7750 uvnitř, průhled na strojek bohužel nic moc - jen gravírovanej rotor...

Cena po slevě za tento konkrétní kousek - 29 025,- Kč ... přiznám se, že za ty prachy jsem byl docela nalomenej ;)

78104AA11-1-600x600.jpg.dda85a33c9cd5c3b6489df5564621ddf.jpg

Pěkné hodinky😉

před 2 hodinami, gembi napsal:

Vzhledem ke zbytku obsahu té hodinkovnice se obávám, aby ty Breitlingy nebyly fake klone ...🤔Netuším, ale jaké jsou garance u těchto typů aukcí.

před 6 minutami, petr4612 napsal:

Vzhledem ke zbytku obsahu té hodinkovnice se obávám, aby ty Breitlingy nebyly fake klone ...🤔Netuším, ale jaké jsou garance u těchto typů aukcí.

Přesně.. a ty zbylý pozice určitě zdobily Invicty.

před 12 minutami, Spongebob napsal:

Přesně.. a ty zbylý pozice určitě zdobily Invicty.

😁👌