Přejít na obsah

Hamilton-Khaki-X-Wind-Automatik-Chrono-H77616533


Doporučené příspěvky

olfertcologo.png

Tak jsem dnes 1/2 dne komunikoval s tímto eshopem www.olfert-co.de a cenu se mi podařilo sundat z 1.130 eur na 1.000 eur. Myslíte si, že je to za tento set dobrá cena? Černý pásek je kaučuk. Doprava DHL s pojištěním gratis.

Objednáno mám, ale zaplaceno ještě ne. Díky za názory. 

spacer_1.gif

 

post-19036-0-56776500-1369330652_thumb.jpg

post-19036-0-01988000-1369330696_thumb.jpg

Upraveno uživatelem zubovec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton, US značka, moc se v jejich strojích neorientuju, ale tady to vypadá na klasickou ETA 7750? budou spolehlivé, pravděpodobně asi ne tolik jako B reitling 01, který jsi poptával dřívě, ale jako vstupenka do světa mechanických hodinek dobrá volba asi :) co ty Sinn na chronoshopu?? nekoukal jsi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to nepůjde, toto byl strop. Tak jsem to objednal a už se těším až přijdou. Počítám, že do pátku je budu mít doma. DHL je rychlá jízda. Moje Raymond Weil Freelancery budou mít konkurenci na nošení.

Upraveno uživatelem zubovec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby, co se v outletu ve Vodičkový prodávaly za zbytkové ceny, hodnota značky Hamilton tady opovážlivě klesla

Což je velká škoda. Ale sám to cejtim na sobě, že bych si hodinky, který jsem tam kdysi viděl za pár šupů, dneska za trojnásobek nekoupil. Naštěstí jsem tam vždycky narazil jenom na modely, který mě až tak nebraly. :)

 

Hamilton je dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,já Outlet ve Vodičkově odhalil někdy v září, kdy tam ještě měli pár fešnejch Hamiltonů za slušné ceny, ale ty zbytkové ceny, které nastoupily v prosinci, se vůbec netýkaly X-Windů a podobných, bylo to všechno už strašně přebraný a jeden "ošklivější" kousek jak druhý. Sám jsem nevěřil svým očím, že Hamilton dokázal vyprodukovat tolik nehezkých hodinek, když já si je spojuji s parádníma řadama Jazzmaster, Khaki atd., kde je valná většina hodinek parádních. Podobný s Valjoux 7750 tam v posledních slevách měli okolo 12- 13 tisíc, ale měly stejný jen strojek, jinak to byl vzhledově des běs a naprosto neporovnatelný s X-Wind.

 

Naopak tam měli dost Tissot T-Touch v lednu za 3.900,- a já vůl je nekoupil :)

 

Blahopřeju ke koupi, cena supr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...