Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Kup si je!

Díky za radu :-)) Ale asi jo. Původně jsem chtěl ta Gčka kvůli odolnosti, ale u mě mechanická destrukce nehrozí (když beru do ruky krumpáč, tak hodinky fakt nemám). Spíš jsem chtěl nějaké spolehlivé baterky, co můžu kdykoliv vytáhnout ze špulíku a bez "šejkování" nebo natahování a nařizování hodit na ruku a jít si po svejch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu :-)) Ale asi jo. Původně jsem chtěl ta Gčka kvůli odolnosti, ale u mě mechanická destrukce nehrozí (když beru do ruky krumpáč, tak hodinky fakt nemám). Spíš jsem chtěl nějaké spolehlivé baterky, co můžu kdykoliv vytáhnout ze špulíku a bez "šejkování" nebo natahování a nařizování hodit na ruku a jít si po svejch...

Mohu je jen doporučit, navíc se z ebaye dají sehnat origo za 230 Kč komplet all in...

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-F91W-1D-Digital-Watch-Brand-New-100-Authentic-NM-/161490340511?hash=item2599930a9f:g:TDwAAOSwQjZXP2BY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu je jen doporučit, navíc se z ebaye dají sehnat origo za 230 Kč komplet all in...

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-F91W-1D-Digital-Watch-Brand-New-100-Authentic-NM-/161490340511?hash=item2599930a9f:g:TDwAAOSwQjZXP2BY

Dobře no, přesvědčil jsi mě.. :-) Díky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám asi od '92 pořád ty samý, akorát měněnej řemínek. Když jsem je dostal, nosil jsem je furt. Občas je nosím i teď, příští tejden možná pojedou na hory. No a skoro devítiletej synek je chce taky, ručičkový hodinky má někdy od první třídy, tak mu ty Casia koupím k narozkám. Ty svoje mu ale nedám, mám je rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečnost, že jsem po 4 letech asi poprvé vnikl do sekce dogitálek značí, že se asi nudím. Navíc nechci řešit ani regulaci fora ani to, zda jsou pro mě určitý hodinky velký nebo malý a nic moc jinýho ke čtení nevidím

 

No, tak jsem prostě včera postřehl tohle vlákno a jelikož mě nějkaý retro digitálky (zatracenej sentiment) delší dobu lákají, docela jsem si početl.

 

Pak jsem prošel naše obchody, taky ebay a můj dotaz (prosím nekamenovat) zní: třeba hned ty první ze Španělska, to asi nebrat co? Ale ty níž - Malta, Singapur atd, ty by mohly být OK, ne?

 

Díky.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečnost, že jsem po 4 letech asi poprvé vnikl do sekce dogitálek značí, že se asi nudím. Navíc nechci řešit ani regulaci fora ani to, zda jsou pro mě určitý hodinky velký nebo malý a nic moc jinýho ke čtení nevidím

 

No, tak jsem prostě včera postřehl tohle vlákno a jelikož mě nějkaý retro digitálky (zatracenej sentiment) delší dobu lákají, docela jsem si početl.

 

Pak jsem prošel naše obchody, taky ebay a můj dotaz (prosím nekamenovat) zní: třeba hned ty první ze Španělska, to asi nebrat co? Ale ty níž - Malta, Singapur atd, ty by mohly být OK, ne?

 

Díky.

Já na popud Frostieho objednal ráno ty ze Singapuru. 4 a půl tisíce prodaných kusů a Top-rated seller s 99,4% pozitivním feedbackem by snad měla být určitá záruka, že budou ok.

 

Upřímně řečeno mě teda dřív nenapadlo se na ně dívat v zahraničních obchodech (a že jsem na tohle docela škrt). Netušil jsem, že i u takhle levných hodinek může být takový rozdíl mezi cenou v českých a zahraničních obchodech.. Dám kdyžtak vědět až dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsem prošel naše obchody, taky ebay a můj dotaz (prosím nekamenovat) zní: třeba hned ty první ze Španělska, to asi nebrat co? Ale ty níž - Malta, Singapur atd, ty by mohly být OK, ne?

Všechno špatně...Asi ti uniklo, že některé ani nejsou originál Casio. Viz prosím můj odkaz

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-F91W-1D-Digital-Watch-Brand-New-100-Authentic-NM-/161490340511?hash=item2599930a9f:g:TDwAAOSwQjZXP2BY

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno špatně...Asi ti uniklo, že některé ani nejsou originál Casio. Viz prosím můj odkaz

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-F91W-1D-Digital-Watch-Brand-New-100-Authentic-NM-/161490340511?hash=item2599930a9f:g:TDwAAOSwQjZXP2BY

No to mi uteklo :suicide_anim:, sorry. Jo tohle vypadá dobře, díky.

Stejně pak budu ještě votravovat, ony se líbějí i dceři, ale takový ty co vypadají jako kovový (zjevně už nejsou), stříbrný. Sorry za popis, ale fakt se v tom vůbec nevyznám.  Tvl. nevím proč jsem si teď vzpomněl, jak jsem ti prodával nějakej ten řemínek, to už taky bude nějakej rok.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mi uteklo :suicide_anim:  . Jo tohle vypadá dobře, díky.

Stejně pak budu ještě votravovat, ony se líbějí i dceři, ale takový ty co vypadají jako kovový (zjevně už nejsou), stříbrný. Sorry za popis, ale fakt se v tom vůbec nevyznám.  Tvl. nevím proč jsem si teď vzpomněl, jak jsem ti prodával nějakej ten řemínek, to už taky bude nějakej rok.

Myslíš A158? 

 

http://www.ebay.com/itm/New-CASIO-Watch-Standard-A158WA-1JF-Mens-Stopwatch-WR-Water-Resist-Japan-F-S-/252738388083?hash=item3ad861c073:g:B8sAAOSw241YiXys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mají, tuším, i v ČR v Brawatu za nějakých 540 Kč, tam už ten cenový rozdíl není takový.. Na fóru je na tento obchod kladná recenze (a mám trochu podezření, že recenzent kupoval právě tyto hodinky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mají, tuším, i v ČR v Brawatu za nějakých 540 Kč, tam už ten cenový rozdíl není takový.. Na fóru je na tento obchod kladná recenze (a mám trochu podezření, že recenzent kupoval právě tyto hodinky).

Mně příjde cenový rozdíl cca -23% bez nutnosti jakýchkoli doplatků poměrně dost výrazný tedy. Jinak proti Brawatu nic, jsou v pohodě, ale proč si něco neobjednat levněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj asi něco takovýho. Ale napřed to s ní proberu, je jí 15 a řekl bych, že se její názory dost často liší ;-). Každopádně zatím díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky mě dnes dorazily. Objednával jsem je ve stejný den jako kolega igelit a už s nima machruju doma. Nikdy bych neřekl, že jsou tak pohodlný. Na ruce je vůbec necítím a to běžně nenosím žádný těžkooděnce. Prostě super hračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...