Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Udělal jsem takový menší test vodotěsnosti, kdy na mé f91ky asi deset minut tekla voda z ledového horského pramene. Párkrát byly i ve sprše, jednou v bazéně. Hračka za pár korun, ale neskutečný držák :).

JJ, odolnost byla několikrát potvrzena Frostie testem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jasné. No, hodně je beru na kolo a potím se jako vepř. Počítám, že se mi dřív rozpadne ten pryžový řemínek, než aby dosloužily hodinky.

Jdu se mrknout na frostie test.

jako první doporučuji plastík sundat a nazout to na 18 mm nato, vhodné i pro větší obvody zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: díky za odkaz na vyhledávač, ten znám moc dobře a  test jsem hledal už nejednou, bohužel bez úspěšně.

tušil jsem, že budeš vědět, co je obsahem frostie testu, po několika letech na fóru...

 

Bazén, skoky do vody, ponor do min 3 m, sauna, tobogán, plavání, sprcha - tak zhruba. Toto platí pro WR 3 bar, s vyššími WR se hodnoty zpřísňují. Zatím přežily všechny hodinky s tím, že CA53W jsem více šetřil, ale sprchu daly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jako první doporučuji plastík sundat a nazout to na 18 mm nato, vhodné i pro větší obvody zápěstí.

Chvilku jsem měl nazuto NATO. Nelíbí se mi to, vypadá to blbě. Mám je právě na takové aktvity, kde můžou hodinky něco schytat. To neřeším, pokud doslouží, koupím nové f91 nebo něco podobného za málo peněz. Vlastně mám doma ještě malé ručičkové timexy, které je můžou nahradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilku jsem měl nazuto NATO. Nelíbí se mi to, vypadá to blbě. Mám je právě na takové aktvity, kde můžou hodinky něco schytat. To neřeším, pokud doslouží, koupím nové f91 nebo něco podobného za málo peněz. Vlastně mám doma ještě malé ručičkové timexy, které je můžou nahradit

 

Já jsem je měl taky jako otloukánky, ale potom co jsem zjistil že mně dělají jen +1sec/měsíc, tak už se k nim chovám s respektem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...