Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Kesselky jo... spotila se Ti pod nima ruka, zmizel displej, zasvítilo na ně trochu víc slunce, zčernal displej a po pár letech mi po nich zbyl jen ten tah, ten mám v šuplíku do dneška, taková památka na ně :-) Loupal se z nich ten chrom... Ale jako jinak na tu dobu (dostal jsem je ve třetí třídě za vysvědčení) byly supr a byl jsem z nich unešenej - digi se čtyřma čudlíkama a sedmi melodiema.  Jestli to dobře odhaduju, tak ta odchylka u těch Jiřího_99 F 91W je cca 1,3 vteřiny za den. Já si teď nepamatuju, kolik dělaly ty moje mezi změnama času, asi jsem to tu někde psal a teď na podzim jsem to teda asi ani nezkoumal, ale taky to nebyla žádná hitparáda (v nějaký toleranci, jak mi k tomu tuším psal Frostie, to ale bylo) třeba ve srovnání se Seikama, ale ty jsou taky řádově desetkrát dražší. Takže tak. Za ty prachy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kesselky jo... spotila se Ti pod nima ruka, zmizel displej, zasvítilo na ně trochu víc slunce, zčernal displej a po pár letech mi po nich zbyl jen ten tah, ten mám v šuplíku do dneška, taková památka na ně :-) Loupal se z nich ten chrom... Ale jako jinak na tu dobu (dostal jsem je ve třetí třídě za vysvědčení) byly supr a byl jsem z nich unešenej - digi se čtyřma čudlíkama a sedmi melodiema.  Jestli to dobře odhaduju, tak ta odchylka u těch Jiřího_99 F 91W je cca 1,3 vteřiny za den. Já si teď nepamatuju, kolik dělaly ty moje mezi změnama času, asi jsem to tu někde psal a teď na podzim jsem to teda asi ani nezkoumal, ale taky to nebyla žádná hitparáda (v nějaký toleranci, jak mi k tomu tuším psal Frostie, to ale bylo) třeba ve srovnání se Seikama, ale ty jsou taky řádově desetkrát dražší. Takže tak. Za ty prachy ...

Já bych jen upozornil, že max tolerance kalibru 593 je +- 30 sec / měsíc, takže 1,3 sec za den je v podstatě na vyhození nebo reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo. Já si pamatuju, že jsem to taky nějak takhle odhad na den u těch mejch ale nepamatuju si už k čemu jsem došel, ale muselo to teda bejt o řád jinde... jestli to bylo 0,4 vteřiny na den? Nevim už... Vim, žes k tomu psal, že v toleranci to je, ale žádná sláva, že to bejvá lepší. Ty moje jdou takhle nějak furt stejně, co je mam od roku 92. Já je mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo. Já si pamatuju, že jsem to taky nějak takhle odhad na den u těch mejch ale nepamatuju si už k čemu jsem došel, ale muselo to teda bejt o řád jinde... jestli to bylo 0,4 vteřiny na den? Nevim už... Vim, žes k tomu psal, že v toleranci to je, ale žádná sláva, že to bejvá lepší. Ty moje jdou takhle nějak furt stejně, co je mam od roku 92. Já je mám rád.

JJ, ono je to v poslední době horší a mnohdy na hranici tolerance- Moje F 91W, páté v řadě, dělají za poslední 3 roky konstantně +10 sec měsíc, což je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kesselky jo... spotila se Ti pod nima ruka, zmizel displej, zasvítilo na ně trochu víc slunce, zčernal displej a po pár letech mi po nich zbyl jen ten tah, ten mám v šuplíku do dneška, taková památka na ně :-) Loupal se z nich ten chrom... Ale jako jinak na tu dobu (dostal jsem je ve třetí třídě za vysvědčení) byly supr a byl jsem z nich unešenej - digi se čtyřma čudlíkama a sedmi melodiema.  Jestli to dobře odhaduju, tak ta odchylka u těch Jiřího_99 F 91W je cca 1,3 vteřiny za den. Já si teď nepamatuju, kolik dělaly ty moje mezi změnama času, asi jsem to tu někde psal a teď na podzim jsem to teda asi ani nezkoumal, ale taky to nebyla žádná hitparáda (v nějaký toleranci, jak mi k tomu tuším psal Frostie, to ale bylo) třeba ve srovnání se Seikama, ale ty jsou taky řádově desetkrát dražší. Takže tak. Za ty prachy ...

Ten displej mizel, protože byly kvůli zvuku v dýnku otvory. Stačilo je zevnitř přelepit páskou, a bylo po problému. Displej na slunci (při vysoké teplotě) zčerná každej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, bylo to kvůli těm otvorům, to je pravda. A s černáním displeje: To asi jo, každej, ale ten u těch Kesselek byl na to expert, prostě v létě na sluníčku bylo vymalováno. Je teda fakt, že jsem neměl srovnání, jiný digi jsem neměl, takže v tý době mohly bejt displeje na slunci méně odolný, než dnes. Na těch F-91W a ani na G-Shockách se mi to ještě nestalo a to je nosím v létě taky do terénu, kde jsem třeba 6 hodin na slunci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...