Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Nemyslím si, že to je ono. Dřív u modelů vyráběných v japonsku bývaly písmena za nápisem JAPAN.

20140326_133020.jpg.a314e5a4ca09b2b736c6ddf29c6cfb0e.jpg

A třeba i u stejných mohly být různé:

P1250003.JPG.f186cd18c3e486ff4159c7e1a338a7f7.JPG

A ještě dřív byl jen nápis Japan bez písmenka:

P1250010.JPG.b193dbf372d6b370ad30b9044ce6e5be.JPG

A ještě dřív tam psali tohle:

 P1310008b.JPG.125ccc02d7d4bb0d06e1d511d5b54733.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casia F91 jsou bezesporu fajn, ale asi bych koupil W59.
Je to skoro to samé, jen to má "WR 50m"
Budete mi to rozmlouvat?
 
Budeme, protože totéž ti splní i F91. Prošly frostie-testem v plném rozsahu bez ztráty kytičky. Tedy sprcha, moře, tobogán, ponor, plavání, skoky do vody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, geometr napsal:

W59 je uplně něco jinýho, to se nedá vůbec srovnat.

Připouštím, že W59 má jiný modul (590), nenosil je Usáma, nemají stránku na Wikipedii ;)
Ale jsou to stejné třítlačítkové mrňavé plasťáky ... dokonce snad mají společný návod k použití.

Nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připouštím, že W59 má jiný modul (590), nenosil je Usáma, nemají stránku na Wikipedii
Ale jsou to stejné třítlačítkové mrňavé plasťáky ... dokonce snad mají společný návod k použití.
Nebo?
Mají, ale navíc mám pocit, že jsou lehce menší. Ale pokud máš ruku 14-15, tak to ničemu nevadí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Možná, že vás stejně jako mě napadlo, co dělat s těma divnejma stěžejkama u F-91w, až se ochodí plast ve kterém drží a proč tam nejsou klasický stěžejky???

Viděl jsem na netu prodávat náhrady, u kterých jsem se inspiroval.

Vzal jsem normální stěžejky a ufiknul jim špičky a zapiloval. Výsledek viz. Foto. Funguje to perfekteně, ale pozor, jsou o malinko tlustší a do originálního pásku se jim musí trochu domluvit silou.

369BD71B-7DF1-4559-8C80-61CA15859BFF.jpeg

B897156B-F188-49E3-B508-3A892E0F812B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když jsem tak koukal a přemýšlel, co to za plastový šmejdy vidím na své ruce (rozuměj v dobrém Casio f91 ) , tak mě napadlo, jestli existuje nějaký důvod, proč by tyto hodinky nemohly přežít cestu na měsíc a zpět?

U těch Casií se vážně moc nebojím, že někde škrábnu hesalit 😂 a kdyby náhodou, tak ze šuplíku ihned vytáhnu nový. To o Moonech říct nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě softbal pouzdro pes, když na mě radostně skočil a drapama od štěrku hezký přejel hodinky. Mám je jako ultra pracaky a nic na nich neřeším a mám je moc rád. 

Ve skříňce mám schovanou ,,chromovanou" verzi pro výjimečné příležitosti 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...