Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Pár fotek mojich mazlíků. Jinak dneska je od ráno nosím, než na večeři přezuji na něco decentnějšího. No a ráno jsem s nimi zavadil o hranu dřevěného opěrátka u židle. Hned jsem si řekl, že jsem je tedda brzo pokřtil a šel dál. Asi za deset minut jsem se odvážil vyhodnotit škoda a ono tam nic nebylo. Potěšilo mě to. 

PS: V takové krabičce to je, když to koupíte v CZ :)

 

20201223_small-4.jpg

20201223_small-3.jpg

20201223_small-2.jpg

20201223_small.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 10 dní provozu dělají asi 7 s do plusu. Takže za měsíc by to mělo být asi 21 s. Což je v normě.
V normě výroby sice jo, ale jinak totálně na hovno. U mne už by je zobaly slepice na dvoře. Měl jsem asi osmery, nakonec jsem skončil u kusu se třemi sec / měsíc do plusu. To ještě celkem jde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jednou už jsme si tu o tom psali   Nevím, jestli jsem tady napsal nějakej muj odhad plus mínus, jako teď (až teprve tak měsíc zpátky jsem je začal sledovat pomocí aplikace mistra Hubálka), ale taky u Tebe neprošly
Jj, mám holt vysoké nároky a nějaká Ronda (nebo něco obdobného) s +- 15 - 30 sec měsíc je opravdu zcela mimo oblast mého zájmu. Chápu, že F91 nemají RC, ale spíše mne zaráží ten rozptyl. Od +2 až po pomalu povolených +30 sec / měsíc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybch si měl vybírat, tak by se mi ty hodinky pak trošku prodražily. Mě je to docela šumák kolik to dělá, pokud to nedělá nějaký brutál. Mechaniky dělají +12s za den a taky to neřeším. Ale jako jo, kdyby byly přesnější, tak se zlobit nebudu, ale řešit to taky nebudu. Ale jinak jsou to kulťáky a sedli jsme si spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, papun napsal:

Dají se některé digitálky nějak seřizovat (třeba i jiné moduly)?

Dají se třeba DW 5600E modul 1545 na desce mají hardware potenciometr, nebo běloruské Elektronika mají zase software ladění rychlosti běhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...