Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Já na ně koukal v Budějovicích v Globusu, chtěli tam za ně 599,- Kč, což je za tyhle hodinky moc. Jsou fakt maličký - na mojí ruce směšné, nedokážu si představit je nosit. I když je to hodně o zvyku, ale tohle už je fakt moc malý...takže pro mě pořád největší levnou klasikou zůstávají DW-290.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak bud do obleku, jsou to prima 35ky do ctverce :), nebo ja osobne treba na horsky kolo do terenu, prijdou mi vic ujety nez Gcka a nejsem blazen, abych si bral "normalni" hodinky, pripadne je otestuju v nejakym aquaparku s detma - blbe vidim na dalku, aspon nebudu muset porad chodit az pod male hodiny na zdi u plavciku (viz. Cestlice)  :)

 

nebo je nakonec dam 11letymu synovi, bude mit radost

Taky včera dorazily. Jsou malinké a jednoduché. Ale co s nima proboha budu dělat..?!

Upraveno uživatelem Kach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zahradu nebo do garáže jsou taky velice dobrá Casia CA-53W. Voda jim taky nevadí a kalkulačka kdykoli na ruce se někdy hodí - mám vyzkoušeno :)

mohu potvrdit, prošly zkráceným Frostie-testem sprcha-vana bez závad, cákání na toboganech myslím přežijí bez úhony a stojí 20 USD... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nedávno koupil dost podobný, starší W-59 za dvě kila a spokojenost. Na ruce jsou jako pírko a už jsem je měl na skládání cihel, kolo a podobný věci, na který jsem si nechtěl ošoupat g-shocky.

 

Akorád teda jsem zjistil, že když zmáčknu všechny 3 tlačítka naráz, tak že se zresetují... to je ok nebo chyba toho mého kusu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nedávno koupil dost podobný, starší W-59 za dvě kila a spokojenost. Na ruce jsou jako pírko a už jsem je měl na skládání cihel, kolo a podobný věci, na který jsem si nechtěl ošoupat g-shocky.

 

Akorád teda jsem zjistil, že když zmáčknu všechny 3 tlačítka naráz, tak že se zresetují... to je ok nebo chyba toho mého kusu?

reset tímto způsobem je ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Tak jsem šel dnes do bazénu a chtěl jsem si je nechat na ruce. Ale znejistěl jsem, zda jsou natolik vodotěsné. Domnívám se, že v bazénu jsem je už v minulosti měl, ale jistý si nejsem. Dokonce jsem hledal staré fotky, které by mě ujistily, leč nenasel. Na několika webech prodejců bylo, že vodotěsnost 0, na webu Casio "water resist", stejně jako na hodinkách ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se mnou absolvovaly bez uhony plnou verzi Frostie testu, vc. ponoru a sauny. Vse ok! Nejaky bazen je samozrejme nerozhazi, samozrejme za predpokladu, cim novejsi, tim lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Chilliluk

Tak jsem se dneska při nudě v Globusu neudržel a pořídil si taky jedny F-91W. Už se taky projely na motorce a polil jsem je při tankování benzínem (omylem), takže nějaký ten test odolnosti už byl taky  :lol2:

 

 

A ještě jsem našel docela vtipný článek, ktrý je jim věnován:

 

http://usvsth3m.com/post/55173874636/ten-reasons-we-love-our-casio-f-91w-digital-watch

 

 

...jsou to perfektní hodinky na práci, jejich nízký profil i cenu by mohl ocenit hlavně někdo, kdo neustále strká ruce někam, kde by mu velké hodinky vadily, a kde by dražších hodinek bylo škoda - například takový automechanik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chilliluk: ten odkaz je dobrej a tu hru jsem dal do vlákna "jak se zabavit...."

A ten nápis casio po podržení pár vteřin pravýho tlačítka.... no zase jsem o něco chytřejší. Jinak jsem to zkusil i na pár dalších modulech. Třeba 590 to neumí, ale takovej 1572 jo. 

post-673-0-88232500-1431801342_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chilliluk: ten odkaz je dobrej a tu hru jsem dal do vlákna "jak se zabavit...."

A ten nápis casio po podržení pár vteřin pravýho tlačítka.... no zase jsem o něco chytřejší. Jinak jsem to zkusil i na pár dalších modulech. Třeba 590 to neumí, ale takovej 1572 jo. 

attachicon.gifx20150516_203301.jpg

Toto jsou ovsem F105 s iluminaci. Nejsem si jist modulem v nich. Maji tedy ten 1572?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Chilliluk: ten odkaz je dobrej a tu hru jsem dal do vlákna "jak se zabavit...."

A ten nápis casio po podržení pár vteřin pravýho tlačítka.... no zase jsem o něco chytřejší. Jinak jsem to zkusil i na pár dalších modulech. Třeba 590 to neumí, ale takovej 1572 jo. 

attachicon.gifx20150516_203301.jpg

 

 

Já to s tím nápisem Casio taky viděl dneska poprvé. Hodinky jsem nejdřív kupoval jen tak do sbírky, ale nakonec z nich asi budou moje reálné pracovní hodinky - na ruce se nosí perfektně a někde v dílně či na zahradě je opravdu jedno, že jsou malé...navíc ta skromnost, to mám rád...na druhou stranu, dnes, když jsem si šel městem pro kebab, připadal jsem si hned za drsnýho teroristu s respektem   :)

 

 

Tady fotka z dnešní projížďky:

 

post-12565-0-44841600-1431804756_thumb.jpg

 

 

 

EDIT: jo a ta hra je dobrá, ani jsem si jí nevšiml. 

 

Ještě bych rád dodal, že displaj na těch F-91W se pod úhlem chová mnohem líp, než na některých mnohem dražších a novějších Casiích a sprchu ty moje taky daly na jedničku.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sprchu? Moje F91W byly podrobeny standardnimu Frostie-testu, vc. ponoru do 2 m, toboganu, vany, sauny a skoku do vody. Bez zavad

 

Edit: ta Jawa je tvoje, predpokladam :-)

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...