Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Dnes jsem kontroloval mé F91 po měsíci jejich pobytu ve skříňce bez nošení. Posun +3 sec oproti předchozímu seřízení dle DCF 77. Za mne ok, zvlášť pokud uvážím výrobní toleranci +- 30 sec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 4 hodinami, nooski napsal:

Zlaťáky jsou nej. Já mám dnes kopr jak cyp

 

 

jjo, zlatý jsou nejlepší, děkuji Ti, že jsi je tak krásně fotil a musel jsem je mít taky:)

používám je na běhání a modrý jsem koupil dcerce na tahání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 11. 2. 2021 v 9:56, Franklin napsal:

11.1.2021 som ich rozbalil, nastavil a uložil...odchýlka presne po mesiaci poteší😀. Asi som mal šťastie...

C1F01BDE-B520-4263-84CB-E94436656AED.jpeg

Já mám podobnou kombinaci, jen G-shock mám DW-5600E-1VER. No GS jsou takové mlátičky, ovšem co se týká čitelnosti depleje, tak F91W u mě těžce vedou. Začínám je mít snad i raději celkově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 hours ago, papun said:

Já mám podobnou kombinaci, jen G-shock mám DW-5600E-1VER. No GS jsou takové mlátičky, ovšem co se týká čitelnosti depleje, tak F91W u mě těžce vedou. Začínám je mít snad i raději celkově.

Přesně tuto stejnou kombinaci mi má přivést pošťák z Amazonu, nemůžu se dočkat, ale myslím, že to do Velikonoc nestihne 😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@papun
Subjektivně jsem teď více, dle prvních dojmů, nadšený z Gshocků, jsou to pro mě první hodinky této kategorie. Už 5 let mám A158WE, které jsou s Fkama rozměrově nastejno, jen kvůli ocelovému tahu těžší. To je vlastně na nich ta největší přidaná (ubraná :D) hodnota, je zajímavé hodinky mít a vůbec je nevjímat skrze váhu. Čitelnost displaye je lepší na F91, ale u Gshocků mě zase baví pro mě nový modul a taky lumi. Asi bych ty hodinky nesrovnával, oboje budou mít v mojí sbírce místo pro trochu jiné užití. G do extrémů a F jednou vezmu na cestování po státech a nechám si narůst plnovous...

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@exell a F91 nemají snad lumi? :D

Já GS a F91 nosím většinou odpoledne po šichtě. Bo je mi líto si odrbat mé cenější kousky. Ale ty F91 mě baví o trošku víc. Jak se seznámíte, tak dej vědět jak jdou přesně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 minutes ago, papun said:

@exell a F91 nemají snad lumi? :D

Já GS a F91 nosím většinou odpoledne po šichtě. Bo je mi líto si odrbat mé cenější kousky. Ale ty F91 mě baví o trošku víc. Jak se seznámíte, tak dej vědět jak jdou přesně.

 

nedělej, žes mi s tou lumi nerozuměl :D seřídil jsem a po měsíci dám info sem https://forum.chronomag.cz/topic/130179-měření-přesnosti-quartzměsíc/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...