Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Taky mě dnes dorazily. Objednával jsem je ve stejný den jako kolega igelit a už s nima machruju doma. Nikdy bych neřekl, že jsou tak pohodlný. Na ruce je vůbec necítím a to běžně nenosím žádný těžkooděnce. Prostě super hračka.

a pokud se zadaří, tak i super přesná. Moje drží standard již několik let za sebou +4-5 sec/měsíc a přežily termály, moře, prostě kompletní Frostie test, opakovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou dobu si asi nechám zapnuté pípání po hodinách. Jako by to bylo dnes, kdy vždycky v celou hodinu polovině třídy zapípaly hodinky :-)

to já mám zapnuté od doby, co přišly domů. I budíček je nastaven. Mně by ty ikonky chyběly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu kacířsky: přemýšlím o těchto dinosaurech výrobního programu. Furt se ale nemůžu odhodlat.

http://www.prestigo.cz/kategorie/hodinky/panske/casio-w-59-1vqes/

Číslo modulu 590  :thumbsup_anim:  a bouchaj to furt.

JJ, také jsem o nich přemýšlel, ale při zkoušce v Německu působily na mé ruce podstatně menší, než F91W, přestože rozměry jsou podobné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu kacířsky: přemýšlím o těchto dinosaurech výrobního programu. Furt se ale nemůžu odhodlat.

http://www.prestigo.cz/kategorie/hodinky/panske/casio-w-59-1vqes/

Číslo modulu 590  :thumbsup_anim:  a bouchaj to furt.

 

 

JJ, také jsem o nich přemýšlel, ale při zkoušce v Německu působily na mé ruce podstatně menší, než F91W, přestože rozměry jsou podobné...

 

 

Já je mám. Naprostá spokojenost. Když jsem se tenkrát rozhodoval mezi F-91W a W-59, tak mi hodně pomohlo tohle srovnání. W-59 mají oblejší hrany a díky tvaru nožek působí menším dojmem. Nakonec jsem zvolil W-59, protože mají (asi jenom papírově) větší vodotěsnost a F-91W má každej.

 

Jak jsou na tom ty modely s kovovým vzhledem, např. A-158? Ošoupe se ta imitace kovu hned, nebo se to dá i chvíli nosit, než na povrch vyleze plast?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám. Naprostá spokojenost. Když jsem se tenkrát rozhodoval mezi F-91W a W-59, tak mi hodně pomohlo tohle srovnání. W-59 mají oblejší hrany a díky tvaru nožek působí menším dojmem. Nakonec jsem zvolil W-59, protože mají (asi jenom papírově) větší vodotěsnost a F-91W má každej.

Cena byla stejná, asi 13 ?, prakticky zjištěnou větší vodotěsnost u mne mají F91W, takže u mne pak bylo rozhodování jednodušší... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že se to spíše bude loupat, než ošoupávat.

Jasně, blbě jsem se vyjádřil. Nicméně jsem se nedozvěděl odpověď na otázku, jestli se to dá chvíli nosit, než se to oloupe. Dík

 

Cena byla stejná, asi 13 ?, prakticky zjištěnou větší vodotěsnost u mne mají F91W, takže u mne pak bylo rozhodování jednodušší... :)

Já si myslím, že je to utěsnění konstrukčně stejný, jen každý model má uvedenu jinou vodotěsnost, kterou oba zvládají s rezervou.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, blbě jsem se vyjádřil. Nicméně jsem se nedozvěděl odpověď na otázku, jestli se to dá chvíli nosit, než se to ošoupe. Dík

Dá, i několik let. Záleží na stylu používání a šetrnosti. Já je např. po 3 letech nemám ještě ošoupané nikde. Frostie test proveden v plném rozsahu s přesahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lesklý chrom se časem oloupává, matný se ošoupe. Déle vydrží ten lesklý (pokud nemá člověk velmi agresivní pot, to se pak odspodu loupe dříve).

 

Tlačítka u F-91W jsou lisovaná, u W-59 jsou na závlačkách jako u drtivé většiny Casio. Takže vodotěsnost bude na začátku asi stejná, ale časem tlačítka u F-91W nikdo nepřetěsní, protože je nevyndá. Ale na druhou stranu jsou to všechno spotřební typy, tak samotné pouzdro tak dlouho nevydrží, aby mělo smysl u W-59 tlačítka vyndavat a měnit těsnění.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítka u F-91W jsou lisovaná, u W-59 jsou na závlačkách jako u drtivé většiny Casio. Takže vodotěsnost bude na začátku asi stejná, ale časem tlačítka u F-91W nikdo nepřetěsní, protože je nevyndá. Ale na druhou stranu jsou to všechno spotřební typy, tak samotné pouzdro tak dlouho nevydrží, aby mělo smysl u W-59 tlačítka vyndavat a měnit těsnění.....

Myslím, že s tím ani sám výrobce nepočítá. Dokonce mám dojem, že ani s výměnou další CR2016 baterie ne... Prostě dojede, sundat z ruky, vyhodit do elektroodpadu, koupit jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trochu odrazuje od těch w59 jak působí menším až malinkatým dojmem. Jinak bych samo radši wr50m než jen wr. Víc metrů víc adidas. :goof:   Ale líbí se mi ten pocit až digitální archeologie.

No tak když jsou na tebe malinkaté, tak pro mne jsou dětské,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...