Přejít na obsah

Koupe hodinek do 30 tisic


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Třicet tisíc je taková blbá cena. Na Breitling nebo Omegy je to málo a za něco jako Tissot bych je nedal. Rozhodně bych se podíval na Chronoshop na kolekci Sinn,

tam je velmi slušný poměr kvalita cena. Nebo tamtéž na nějaké Glycine, Mühle-Glashütte, možná Damasko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třicet tisíc je taková blbá cena. Na Breitling nebo Omegy je to málo a za něco jako Tissot bych je nedal. Rozhodně bych se podíval na Chronoshop na kolekci Sinn,

tam je velmi slušný poměr kvalita cena. Nebo tamtéž na nějaké Glycine, Mühle-Glashütte, možná Damasko. 

 

Mas pravdu, co se tyka financi byl bych ochoten dat i 100tis., ale bohuzel v tom nevidim tu hodnotu. Premyslim nad temi TH, co jsem postoval, myslis, ze je to nesmysl dat za bateriovy strojek 38tis?

Dival jsem se, ze za 45 se daji koupit Aquaracery s mechanickym automatem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, co se tyka financi byl bych ochoten dat i 100tis., ale bohuzel v tom nevidim tu hodnotu. Premyslim nad temi TH, co jsem postoval, myslis, ze je to nesmysl dat za bateriovy strojek 38tis?

Dival jsem se, ze za 45 se daji koupit Aquaracery s mechanickym automatem.

Presne, je to chu.ovina, dať za quartz také prachy...sám si si odpovedal .-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu úplně off-topic, ale za 30tkč bych si jako jedinné hodinky na nošení o víkendu i do práce sehnal Longines Legend Divery. Alternativně Longines Conquest / Hydroconquest.

Upraveno uživatelem Dee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu kupa vlaken s nabidkou vsemoznych typu od oblekovek po ryze sportovni.. Staci se jen mrknout.. A ve finale nejde moc o cenu.. Musi se Ti libit.. Preci jen se na ne budes divat relativne casto. Za tricitku se pri trose stesti daji poridit velmi zajimave kousky a cim budes pridavat tim vice moznosti se ukaze.. Zvol si tipove co by te zaujalo.. Potapky, pilotky, oblekovky, komplikace... Pak se z toho da vyjit.

 

Za me a za tricitku rozhodne ne tissot.. To uz bych se mrknul po zvucnejsich jmenech.. Takove longines legend diver, bondovky, planet oceany., Hamilton nebo Epos, breitling se da taky sehnat..Uprimne nedrzim se limitu, ale nastreluji, aby ses podival co ti vyhovuje minimalne vizualne. Staci v googlu pres obrazky.. Pak se da vice specifikovat. S automatama jsou to vic hodinky nez quartz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s těma LLD souhlasím, jsou to parádní a univerzální hodinky, ale chce to mít už trochu vyspělejší pohled na desing hodinek, zvlášt když Luda postnul jako svojí představu takovej hroznej blázinec, jako jsou ty TH Formule. PO za třicet jsem tu ještě neviděl a bondovky a béčka budou za tuhle cenu zralý na přeleštění a to si nejsem jistej, že by do toho Luda šel. Jak říkám třicítka je blbá cena  :) .

Teď jsem si všiml, že to házíš jenom pro představu mimo limit. Sorry.

Upraveno uživatelem habadej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen vzorek z prodejního vlákna a k účelům Tebou požadovaným rozhodně vhodnější.Opravdu na ty své dva kousky raději zapomenˇ,nebo se o to alesponˇ pokus.Když to nepůjde,tak si jedny z nich kup,ale předem znovu opakuji,není to ono.

ok diky vsem za velice uzitecne informace. trochu jsem si prosel nabidku hodinek na foru, a co rikate na TH viz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60795-tag-heuer-grand-carrera-rs2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok diky vsem za velice uzitecne informace. trochu jsem si prosel nabidku hodinek na foru, a co rikate na TH viz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60795-tag-heuer-grand-carrera-rs2/

To uz je inde ako tie prve dva kusky....daj si cas, tak mesiac, dva, tri...lebo nieco zbytocne rychlo kupis a ak tu zostanes, tak tu unahlenost by si mozno zacal casom lutovat.

 

Mne sa pacia aj tieto. Su blizko tvojmu cenovemu stropu a nikto by ti ich nehanil:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/61913-tag-heuer-carrera/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já svoje první slušné hodinky vybíral rok a stejně to nebylo ono. Ještě bych mrknul na Damaska - jedny jsem tu v prodeji viděl. Za tu cenu dobrá koupě. Jak se trošku zklidníš (prvním nákupem) budeš mít čas přemýšlet nad dalšími....  Hlavně neplaš, pěkných hodinek je spousta...

 

iwc_aquatimer_5.jpg

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tissot bych vyřadil, důvody tu zazněly. Ty TAGy F1 jsou docela fajn hodinky k triku, ale zpracování není bůhvíco, což v kombinaci s quartzem znamená, že je to drahé - mimo toho k formálním příležitostem jsou to jedny z nejnevhodnějších vůbec.

 

Doporučil bych začít nanovo a to např. (jen tak namátkou):

1. Z nových např. Sinn, kde už se kolem 30K dá pořídit zajímavý kousek ( http://www.chronoshop.cz/sinn/#catid=2321&sort=pa , ale najdeš tam i zajímavé kousky jiných značek)

2. Pokud quartzky, tak ušetři a mrkni třeba na něco od Certiny - víc parády za mnohem míň (např. http://www.hodinky-koscom.cz/cz/certina-c001-639-16-037-00 )

3. Pokud rozpočet není fixní, ale nevidíš u dražších přidanou hodnotu, vyčíhni si tady na bazaru např. TAG Carrera, nebo Omega Moonwatch v dobrém stavu - jsem si dost jistý, že oproti těm F1 v quartzu tam za nijak radikální příplatek uvidíš úžasnou přidanou hodnotu. A oboje ty hodinky jsou prostě klasika a výborné univerzály. Variantou jsou ty zmíněné bondovky, ale těch je všude až moc - pokud se Ti líbí TAG, číhal bych cíleně na Carrery. Zrovna teď tu máš Carrery v údajně perfektním stavu za 38.5K "vyvolávačku" ( http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/61913-tag-heuer-carrera/?hl=carrera ), co dál řešit ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já svoje první slušné hodinky vybíral rok a stejně to nebylo ono. Ještě bych mrknul na Damaska - jedny jsem tu v prodeji viděl. Za tu cenu dobrá koupě. Jak se trošku zklidníš (prvním nákupem) budeš mít čas přemýšlet nad dalšími....  Hlavně neplaš, pěkných hodinek je spousta...

IWC jsou nadherny (ani nevim jak se to spravne cte?), nakonec bych bral i klasku http://www.hodinky-damske-panske.cz/wv211b.fc6202/a-15251/#lightbox/0/, ale mam problem s velikosti, jelikoz maji prumer pouze 39mm a nevim jak by na me vypadali, jelikoz mam skoro 2m a pres 100kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče..ono to s tou velikostí je takové zavádějící, neboť některé bez lunety vypadají daleko větší než ty s lunetou ač skutečnost je opačná. Tady bych spíše doporučil vyzkoušet. Já se pohyboval od 40 do 46 a každé mají svoje..třeba Steelfishe vypadají na obrázku velké, na ruce relativně malé díky masivní lunetě, naopak LLD vypadají velké, protože luneta je vnitřní.

Jinak já mám téměř dva metry...sice ne přes 100kg, ale záleží na pazouře..jestli jí máš jako párátka jako např. dantechno, nebo obří jako někteří co jsem viděl na fotkách (když je obvod ruky jak moje stehno..)

Těžko radit. obecně bych řekl, že průměr 42-44 sedí na všecky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...