Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Fotka kedy som sa musel nad Ba otocit a vratit z treningoveho navigacneho letu. Lietadlo zlin 142. Nad Ba mi zacal striekat olej na predne okno. Mal som obavy ze by to mohol byt olej z motora preto sa moje oci zamerali na tlak oleja ze keby mi padol tak proste okamzite idem na zem. Rucicka sa stale drzala v zelenom tak si hovorim letim dalej. Po pristati odhaleny problem zo simeringom na liste vrtule ktory pustal olej a ten mi striekal na okno. Cez okno nebolo skoro nic vidiet skoda ze som to neodfotil. Pan pan som nevyhlasil kedze sa dalo letiet. Ale v pripade poklesu tlaku som hlasenie pan pan mal pripravene. 

post-13608-0-18193600-1505136298_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi napsat, odkud přiletělo a kde dělalo otočku ? Dík

 

Přiletěla z Faifordu v Anglii kde startovala v 10:50, jednou obkroužila letiště Ostrava - Mošnov před přistáním. 

 

Foto . .foto . . na to je potřeba, ten, že - foťák, ne? :lol2:

 

Tak ten nemám, byl jsem si to jen v klidu poslechnout a jel jsem na poslední chvíli.

B1 mobilem skrz dalekohled :D 

 

 

 

ale tady je krátké video průlet B52

 

a B1

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bys chtěl slyšet? Při různých leteckých exhibicích se často stávají nehody, protože se dělají píč.viny, piloti se chtějí předvést a občas to přepísknou, a nejedná se jen o taková sranda letadla, na takovou utaženou zatáčku dojel třeba i B 52 a do lesa to poslal i A320. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To su trosku prisilne slova "retardovani" ci nie?...

 

V poho, vždyť Enslow ještě nabídl druhou možnost. Ještě mohou být "prekliaty". Podle mne to byl pitomec, protože si vzal při předváděčce pasažéry. No, a pak to utrh ..... Co jako k tomu ještě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...