Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

Ale tak já ti je taky objednám, nebudeš ani první, ani poslední... :)

Ahoj, jestli je budeš objednávat pro člena kuncák7 tak mi napiš SZ odkud za kolik a tak. Zatím o nich jen přemýšlím, ale asi bych se přidal. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, Frostie, včera jsem zaplatil Předobjednávku na zelenou limitku monster ... Musím se teď držet při zemi... Ale možná tě později vezmu za slovo :-)

Díky.

JJ, v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho vezmu za slovo brzo - jen musim rozhodnout 37 nebo 42, safir nebo obyc sklo?

Zkuste poradit ( procetl jsem to zpetne a 37 ma proporcne lepsi/ hezci cifr a u obyc skla mi prijdou ty rucky vic modre ). Asi se pletu, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sz

Pokud jste objednavku neuzavřeli prosim také o info do SZ.

Možná bych se také přidal, pokud mě vezmete do party.

Menší jsem už měl, přemyšlim, že bych teď zkusil tu 42mm verzi.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já pořád nemůžu vymazat z paměti, že mi byly před třemi lety nabídnuty na tři tisíce a já jsem v mladické nerozvážnosti odmítl. Druhý den už jsem toho litoval, lituji dodnes a naivně čekám, že ceny zase padnou :)

Jo, ja je myslim za tu cenu tez prodaval. Kde je tomu konec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pořád nemůžu vymazat z paměti, že mi byly před třemi lety nabídnuty na tři tisíce a já jsem v mladické nerozvážnosti odmítl. Druhý den už jsem toho litoval, lituji dodnes a naivně čekám, že ceny zase padnou :)

tak to si fakt naivny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman-ZA: no a co? Nutně je mít nemusím. Můžu žít plnohodnotný život i bez nich. Každé zboží má nějakou hraniční cenu, nad kterou si ho raději odpustím. Můžu si rvát vlasy na hlavě za to, že jsem je tehdá nevzal za tři tisíce. Ale ještě víc bych si je rval, kdybych je teď koupil za šest a pak bych poslední týden před výplatou neměl co do huby.

Je to o prioritách. Vždyť jsou to jen hodinky, zbytná věc. (navíc čínský :lol2: )

 

edit: Jo a ještě pro jistotu usmiřovací smajlík, aby to třeba nevyznělo, že se mě to nějak dotklo nebo něco  :cheers:

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...