Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

Halt nejrychlejší cesta k nim je asi přes zdejší prodejní vlákno... :thumbsup_anim:

To jsem bohužel vždy prokaučoval :-( Holt to bude ?Přes překážky ke hvězdám (rudým v tomto případě)? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MKR: Mně se zadařilo taky až napotřetí... A jinak pravda, taky jsem je ve zdejší nabídce už dlouho neviděl.

Tak jsem to také myslel. Sám je sháním a neodhodlal jsem se k nákupu jinde než zde, takže čekám na něco v prodejním vlakne :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám nervy, nemít co dělat, tak si do toho Německa pro ně zajedu... sice bych skoro zdvojnásobil jejich cenu, ale dneska jsem mluvil s majitelem jedněch a říkal jsem mu sice, ať je na naše setkání hlavně nebere s sebou, abych nebyl ještě mlsnější, ale teď nad tím přemýšlím a lituji toho, mohl jsem si aspoň cvaknout s chronografem :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sa ti to blizi ;)

Já nevím co se mnou je, proč zrovna na tohle se těším jak malej kluk. Asi ta zvědavost, nebo já nevím. Těším se vždy na každej kousek, ale tohle je jaksi jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dnes uz aj ja som v klube.Celkom ma prekvapila rychlost dodania. V piatok som ich objednal a dnes uz ich mam. Necakal som taku rychlost. A ta kvalita je tiez dost dobra za tu cenu tu niet co vytknut.

tak sa pochvál aj s fotom pls. :photo: poteš aj nás  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dla mna ocakavas, co za ten peniaz a od Cinana dostanes.  len tak pre info, na kolko ta vysli?

Tuším 250e..

 

 

Tristan123 - Tyjo odkud jsi je bral, že tak rychle - foto a dojmy prosím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sa pochvál aj s fotom pls. :photo: poteš aj nás  :)

Rad by som  ale neviem  prist na to, ako sa tu vkladaju obrazky. Inac dal som im sancu v domneni ze sa utvrdim ze lacne hodinky ma nemozu potesit, ale mylil som sa. Za tu cenu su fakt dobre. Ani radsej nechcem vediet ake su realne vyrobne naklady ked koncovy spotrebitel zaplati 200 aj s cestou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad by som  ale neviem  prist na to, ako sa tu vkladaju obrazky. Inac dal som im sancu v domneni ze sa utvrdim ze lacne hodinky ma nemozu potesit, ale mylil som sa. Za tu cenu su fakt dobre. Ani radsej nechcem vediet ake su realne vyrobne naklady ked koncovy spotrebitel zaplati 200 aj s cestou..

...klikni na citovať a /použiť rožšírený editor / pripojiť súbory

aj ja po nich pokukujem ale so safírom z nemeckej stránky :

https://www.poljot24.de/marken/seagull/seagull-1963s.html

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...klikni na citovať a /použiť rožšírený editor / pripojiť súbory

aj ja po nich pokukujem ale so safírom z nemeckej stránky :

https://www.poljot24.de/marken/seagull/seagull-1963s.html

Dik uz to ide. Tak posielam jednu ilustracnu. Ja som kupoval pred tyzdnom  tu ://www.watchunique.com/seagull-1963-original.html?SID=ca2435e3bdd60b7bd06f770cca18f349 a je to o dost lacnejsie ale su bez zafiru a 38mm s plnym spodnym uzaverom. Kupil som ich len tak aby som si ich omrkol nazivo a mozem povedat ze su dost dobre spracovane. Akurat natahovacia korunka by mohla byt vacsia, tak sa dot blbo natahuju. Ale inac su fakt vydarene a hlavne na Cinu neobvykle nie su to kopie , Len preto som do nich siel.

post-45417-0-24646600-1549037348_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tristan123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik uz to ide. Tak posielam jednu ilustracnu. Ja som kupoval pred tyzdnom  tu ://www.watchunique.com/seagull-1963-original.html?SID=ca2435e3bdd60b7bd06f770cca18f349 a je to o dost lacnejsie ale su bez zafiru a 38mm s plnym spodnym uzaverom. Kupil som ich len tak aby som si ich omrkol nazivo a mozem povedat ze su dost obre spracovane. Akurat natahovacia korunka by mohla byt vacsia, tak sa dot blbo natahuju. Ale inac su fakt vydarene a hlavne na Cinu neobvykle nie su to kopie , Len preto som do nich siel.

pekne sedia na ruke, ano má to svoju históriu,má pekný a dobrý strojček takisto s príbehom, nato im sekne neviem ako na tom budú na koži kvôli celkom dlhým nožkám , chcelo by to vidieť naživo ale aj tak GRATULUJEM dobrý výber :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...