Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

nove verzie maju priehlad na stroj. 

rovnako tak nie je originalna verzia vo velkosti 40 a 42mm a verzia so zafirom. 

vsetko sa upravuje a inovuje. 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 1. 2023 v 12:02, seikó napsal:

https://www.seagullwatchcompany.com

sam na nej v druhem linku odkazujes :)

není, rozklikni si kontakt

Jsou to překupníci z HK

 

Address: EOL LTD (Seagullwatchcompany.com) 17/7 Beverley Commercial Centre, 87-105 Chatham Road South Unit: 1729E Hong Kong

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 27. 1. 2023 v 11:09, Roman-ZA napsal:

Podle videa z YT na předchozí straně by právě tohle měly být fejky, stejně tak i mnoho z vás má padělky - dle tohoto videa....

 

Kloním se ale k názoru, že tyhle hodinky dělá x fabrik (Redstar, Seakoss, Sugess například) a různě si je modifikuje i naceňuje.... Zrovna vybírám prodejce já.... Je škoda, že z těch na Chrono24, které stojí okolo 4000 korun je žádný Číňan neposílá do Česka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu, proč to nenapsat. Mám upřímnou radost. Díky osvěžení tohoto vlákna příspěvkem @Hotovyrado jsem se (samozřejmě s největším odporem) donutil přečíst poslední dvě stránky. Paráda. Dozvěděl jsem se, že už se fejkují i čínské klony.

Třeba to bude cesta do pekel 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, že to bude fejk... Hodinky jsou už hodně starý model, fabrik (žádné garážovky) tam mají mrtě, viděl bych to stejně, jako u nás za komoušů třeba kola.... Favorit vs Eska... stejná kola, jiné nálepky....

V každém případě se asi přikloním k varíantě 38 s "husím krkem" a klasickými modrými ručkami bez lumi....  velikost 40 má kratší ručky asi holt proto, že tam dávají ručičky z 38 🙂

 

 

Za 170 USD s výpalným není o čem

EDIT... cena je v Eurech

 

Případně REDSTAR, podle všehio všechny verze se safírem

RedStar

Upraveno uživatelem Hotovyrado
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2024 v 10:05, Hotovyrado napsal:

Koupil jsem z horního odkazu verzi 38, klasický stroj 21 kamenů, akryl. Cena 157 USD by měla být konečná (Ali má v ceně i výpalné)

Byla cena konečná nebo si ještě něco doplácel ? Přemýšlím že bych je taky vzal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ALI je vždy cena konečná a nedoplácíš nikdy nic. Výpalné platí Eurosojuzu oni (cena je tomu přizpůspbená, zkus si nastavit zemi dodání mimo EU, bude nižší) a zde to nejde ani přes celnici, rovnou na poštu.

Až zde budou (předpokládám následující týden), hodím zde foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je doma a jsem nadšen, provedení parádní.... V krásné krabičce, hodinky jako takové perfektní, NATO pásek skvělý (v porovnání s origo Davosa, nebo Bulova které doma taky mám zcela jistě), kožený je dle zkoumání opravdu kůže, ke všemu ještě vercajk na vytahování stěžejek.....  Doporuručuji.....

2024-02-14 16-00-20.JPG

2024-02-14 16-04-15.JPG

2024-02-14 16-03-25.JPG

2024-02-14 15-59-58.JPG

2024-02-14 16-02-45.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 18. 2. 2024 v 10:00, Hotovyrado napsal:

Mimochodem, přesnost do pěti sekund/24h a rezerva nátahu je místo deklarovaných 42 celých 51,5 hodin

Tak to jsou super hodnoty, příjemné překvapení 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen je škoda nulové wr a častá závada co se řešila bylo to, že se "odlepilo" sklíčko. Měl jsem je 3x a naštěstí mě to nepotkalo, jsou to super hodinky za pár kaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...