Přejít na obsah

chrono24 - omega


Doporučené příspěvky

Ahojte,

pokukujem po Omegach PO s kalibrom 8500. Odporucana cena novych v kamennych predajniach je 4500e resp. cca 118.000 czk na tahu.

 

Narazil som na ponuku na chrono24 od predajcu, ktory ma vraj vlastny obchod s radovo nizsou cenou oproti odporucanej:

 

http://www.chrono24.cz/omega/seamaster-planet-ocean-42mm--id2299001.htm?manufacturerIds=187&models=65&picnum=13&tab=details&urlSubpath=%2Fomega%2Fseamaster-planet-ocean--mod65.htm

 

ma vobec zmysel nad tym uvazovat? ma niekto skusenosti s talianmi na chrono24 - ci nebodaj priamo s tymto?

 

Predsa len nejde o malu ciastku a nerad by som nasledne banoval a riesil nejake spory a pod.

 

Dakujem za rady, nazory, skusenosti - pripadne odporucenie, kde nakupit (pokojne do SZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Itálie, Španělska a Řecka se kolem mě teď hodinky nakupují dost, asi vzhledem k jejich relativně neutěšené situaci se tam dají dělat velmi dobré dealy. Nechci se plést, ale jsem si skoro jistý, že od tohohle prodejce bral nedávno kámoš IWCčka a všechno bylo naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nechceš vyloženě nové dej poptávku. minimálně jedny tady mezi členy putují za velmi velmi příznivou cenu

42mm bude minimálně, ale jak říká SCIFI poptávku bych zkusil, vím minimálně o jedněch co se tu prodali... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když na přelomu roku něco sháněl, tak sem koukal i na tohodle prodejce, ale od nákupu mě odradila drobnost v podobě roku výroby. Konec prosince všechny hodinky samozřejmě měly rok 2012 a hned 2 nebo 3 ledna se u všech hodinek změnil rok na 2013.

Třeba sem to pochopil špatně a neznamená to rok výroby, ale němečtí prodejci uvádí i měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prosím ťa môžeš mi povedať ako si nakoniec dopadol? Lebo ja tiež poškuľujem po Omegach PO a presne som sa dopracovala k takému istému záveru ako ty..., čiže katalógová cena v SR, ČR 4 500,- ?, pri platbe v hotovosti sú ochotní spustiť na 4 000,- ?.

Na chrono24 som našla toho istého taliana, ktorý ponúka za 3 170,- ?, čo už je naozaj zaujímavý rozdiel - http://www.chrono24.cz/omega/seamaster-planet-ocean-375mm--id2298880.htm

A potom jedného nemca s ponukou za 3 500,- ? čo tiež nie je zlé - http://www.chrono24.cz/omega/ungetragene-seamaster-planet-ocean--id2344342.htm?dosearch=true&merchantLogin=fischer&picnum=0&tab=details&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

Priznám sa, že ten predajca z Nemecka na mňa posobí dvôveryhodnejšie, no i napriek tomu sa obávam, aby som sa nejakým spôsobom neobabrala... Moje doterajšie skúsenosti s kúpou hodiniek sú len z kamenných predajní a teda pred takouto kúpou cez net zo zahraničia mám trochu rešpekt.

Nemá niekto osobné skúsenosti práve s tým predajcom z Nemecka? A tiež by ma zaujímalo ako taký obchod cez chrono24 prebieha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

na Chrono24 píšou, že dodání okamžitě, shipping do 30 dní??? to si trošku protiřečí. Když sem jim psal, tak mi odpovědli, že jsou všechny hodinky vyprodány a musim na waiting list pokud mám zájem. Nejbližší dostupnost konec září....

 

Nakonec jsem volil českého AD, cena velmi zajímavá a hlavně žádné ????

Upraveno uživatelem deewy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...