Přejít na obsah

Rolex Daytona winners 24


Andrej888

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Dnes sa mi dostali do rúk Rolex daytony mal by som ich dostať protiúčtom. V Rolexoch sa nejak extra nevyznam. Vyzerajú v poriadku len sa mi nepozdáva nápis na zadnej strane ak sa presne pamätám "winners 24 daytona" vie mi niekto niečo k tomu povedať? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fejk jak noha. Ani nemusíš dávat fotku

jen ji dej aspoň se zasmějem. a nezapomeň na histroku ty my máme rádi a tu o protiúčtu jsme tady ještě neměli. jinak pokud je zadní víko počmárany tak je to fík. rolex píše na dýnka jen na milgaussy a deeepsea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite je to fejk? Je tam tušim aj datum 1992 Hodinky sú známeho ktorý ich kupoval cca v roku 1999 za 8000usd mal aj krabicu a doklady len mu ukradli batožinu aj s papiermi.

 

Tak určiťé a jak říkám, pokud to není fejk, tak je kopie :-D

 

Odesláno z mého Q10 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite je to fejk? Je tam tušim aj datum 1992 Hodinky sú známeho ktorý ich kupoval cca v roku 1999 za 8000usd mal aj krabicu a doklady len mu ukradli batožinu aj s papiermi.

na 99,9999% je to fejk a pokud ne, tak by byly první, co uvidím na vlastní oči.  Tak sem dej tu fotku, no, pokud to bude origo, vyhráls jackpot :)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to stejný link, co jsem postnul já - ale to jsou NEPRODEJNÉ hodinky a tak by je ten Tvůj zdroj prostě nemohl koupit s papíry apod. To nevidíš z fotek rozdíl? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...